NUKEPROOF kolo CUB-SCOUT Yellow 16 16



- +14 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
NUKEPROOF CUB-SCOUT 16 – malé MTB pro velká dobrodružství.
NUKEPROOF CUB-SCOUT 16 – malé MTB pro velká dobrodružství.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte NUKEPROOF kolo CUB-SCOUT Yellow 16 16
Malý biker roste, sebevědomí na kole taky. Nukeproof Cub-Scout 16 je další krok na trailové cestě – dětské kolo, které vychází z DNA legendárního Nukeproof Scout a přináší ho v podobě poctivého mini MTB pro mladé ridery.
Je ideální pro děti, které přechází z odrážedla nebo už vyrostly z menšího kola. Navržené pro budoucí jezdce od cca 5 let (105–120 cm), kteří chtějí objevovat svět na dvou kolech.
Jednoduché a přehledné ovládání
Začátky šlapání mají být hlavně zábava. Proto Cub-Scout používá jednorychlostní pohon (single-speed), který je jednoduchý, spolehlivý a perfektní pro první opravdové vyjížďky.
Když se tempo trochu utrhne z řetězu, přichází na řadu kotoučové brzdy s páčkami navrženými pro dětské ruce. Kratší dosah páček umožní bezpečné a jisté brzdění i malým jezdcům.
Kolo, které sedí dětem
Na rozdíl od mnoha dětských kol nejsou použité zmenšené komponenty pro dospělé. Cub-Scout 16 je postavený z komponentů navržených přímo pro děti – od sedla přes řídítka až po kliky a pedály.
Menší řídítka, dětské gripy, krátké kliky nebo platformové pedály zajišťují, že kolo perfektně padne do malých rukou i nohou.
Stabilita, grip a pohodlí
Rám s nízkým standoverem usnadňuje nasedání a pomáhá budovat jistotu při jízdě. Nastavitelné sedlo umožní upravit posed tak, aby kolo rostlo spolu s riderem.
Lehká zapletená kola pomáhají snadnému rozjezdu a pláště s terénním vzorkem nabídnou spolehlivý grip na šotolině, lesních cestách i pumptracku.
Pokud se rovnováha ještě ladí, kolo je navíc kompatibilní s přídavnými kolečky.
Hlavní vlastnosti
-
dětské MTB kolo s 16" koly
-
vhodné pro děti cca od 5 let / 105–120 cm
-
single-speed převod 25×14T pro jednoduché ovládání
-
kotoučové brzdy s dětskými brzdovými páčkami
-
nízký rám pro snadné nasedání
-
dětské komponenty: sedlo, gripy a řídítka Nukeproof
-
kratší kliky přizpůsobené dětským nohám
-
lehká zapletená kola (16H / 20H)
-
terénní pláště pro lepší grip
-
kompatibilní s přídavnými kolečky
Specifikace
| Materiál rámu: | Hliník |
| Převody: | Single Speed Kids 25x14T |
| Brzdy: | Tektro JL352-rs |
| Řídítka: | Nukeproof, 500mm wide, 25mm rise |
| Představec: | 40mm Nukeproof |
| Kotouče: | F: 160mm R: 140mm |
| Pláště: | Vee Rubber - 16x2.25" |
| Hmotnost: | 7,55 Kg vcětně pedálů |
| Výška postavy: | 105 -120 cm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Dětské a juniorské |
|---|---|
| Veľkosť | 16 |
| Identifikátor produktu | NUKEPROOF kolo |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


