NUKEPROOF kolo MEGAWATT Carbon Pro 297 T-GX Red L
7 %



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
7 %
Enduro e-bike Nukeproof Megawatt.
Enduro e-bike Nukeproof Megawatt.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte NUKEPROOF kolo MEGAWATT Carbon Pro 297 T-GX Red L
Megawatt Carbon je celokarbonové E-Enduro s kombinovanou velikostí kol (mullet), postavené na legendární a vítězné platformě Nukeproof Mega. Nabízí zdvih 170 mm vpředu i vzadu.
Tento stroj, laděný po celé desetiletí, je hravý a zároveň stabilní, nabitý technologiemi, a přitom jednoduchý – stvořený pro jezdce, kteří vyžadují nekompromisní výkon. Megawatt Carbon byl vyvíjen dva roky ve spolupráci se společností SRAM a týmem Eagle Powertrain a integruje sadu SRAM Eagle AXS Transmission s revolučním novým systémem pohonu. Výsledek? Dokonale vyladěné elektrokolo, které využívá ekosystém SRAM AXS pro kompletní integraci a nabízí zážitek z jízdy typický pro Nukeproof – rychlý, zábavný a připravený na ty největší skoky.
Specifikace
| Rám: | Nukeproof Megawatt 297 Carbon, 170mm Travel, custom designed ultra-strong monocoque UD Carbon Fibre frame, internal battery, internally piped cable routing, Max Bearings, Boost 148mm rear axle spacingand 3D contoured Rubber frame protection. |
| Motor: | Sram Eagle Powertrain Drive Unit, 680W Peak Power, 90NM Torque |
| Baterie: | Sram Eagle Powertrain Full Size, 720WH |
| Tlumič: | RockShox Vivid Select+ Air, 230X65mm, Bearing End, Custom Tuned with 1 Token, Rebound 25, Compression 30, 4x Lockout. Externally Adjustable Bottom Out |
| Vidlice: | RockShox Zeb Select +, Charger 3.1 RC2, 29" Boost 15x110mm Maxle Stealth, Debonair, 170mm, Gloss Black, 44mm Offset |
| Řazení: | Sram Transmission GX |
| Přehazovačka: | Sram Transmission GX |
| Kliky: | Sram GX, 155mm |
| Kazeta: | Sram GX CS1275 T-Type, 12-Speed, 10-52T |
| Brzdy: | Sram Maven Bronze, Organic pads |
| Řidítka: | Nukeproof Horizon Carbon V2, S/M: 12mm Rise Width - 780mm, L/XL/XXL: 25mm Rise Width - 800mm |
| Představec: | Nukeproof Horizon, 45mm, Black |
| Sedlovka: | RockShox Reverb AXS, SM: 150mm, M: 175mm, L: 200mm, XL: 225mm, XXL: 250mm |
| Sedlo: | Nukeproof Horizon Enduro, Crn/Ti Rails |
| Zapletená kola: | Nukeproof Horizon V2. F: 29", 15x110mm Boost, R:27.5", XD Freehub, 148x12mm Boost |
| Pláště: | F: Schwalbe Magic Mary Evo, Gravity Pro Radial, TLR, 63-622 / 29x 2.5" Ultra Soft, R: Schwalbe Albert Evo, Gravity Pro Radial, TLR, 63-584 / 27.5x 2.5" Soft |
Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | E-bike |
|---|---|
| Veľkosť | L |
| Identifikátor produktu | NUKEPROOF kolo |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


