OLIVIA 2.0 - matná šedohnedá / hnedá 17 (430)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
OLIVIA 2.0 - matná šedohnedá / hnedá 17 (430)
Na sklade - 3 až 7 dní
259,99 € / KSs DPH
211,37 € bez DPH
OLIVIA 2.0 - matná šedohnedá / hnedá 17 (430)
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte OLIVIA 2.0 - matná šedohnedá / hnedá 17 (430)
OLIVIA 2.0 - matná šedohnedá / hnedá 17 (430)
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 26 |
|---|---|
| Odpruženie | Nie |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť | 17 |
| Veľkosť rámu | 17" (430) |
| Vidlica | Hi ten- unicrown 26" |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Počet prevodov | 6 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | Remerx DRAGON, 559x19N, 36H |
| Pedále | SP 877 |
| Náboje | Matrix alloy 36H |
| predstavec | Zoom C40, 40/25,4 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Výška | 160-170 cm |
| Model | OLIVIA 2.0 |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| plášte | 26x1,50" black |
| prehadzovačka | Shimano RD-TY500 |
| radenie | Shimano SL-RV300/6sp. |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM lady comfort |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/6,14-28 |
| Kľuky | Prowheel, 38T |
| Novinka | false |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | Zoom NR24, 610/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | Hi Ten, 17 (430mm) |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Radiaci systém | Shimano |
| Nízky nástup | Áno |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

