Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Pretekárska dokonalosť pre cross-country elitu Bicykel vytvorený v spolupráci s olympijskými víťazmi predstavuje vrchol technológie pre moderné XC pretekanie. Každý detail rámu z karbónu TORAY M40J je navrhnutý pre maximálny prenos výkonu a kontrolu v najnáročnejších ...
Pretekárska dokonalosť pre cross-country elitu Bicykel vytvorený v spolupráci s olympijskými víťazmi predstavuje vrchol technológie pre moderné XC pretekanie. Každý detail rámu z karbónu TORAY M40J je navrhnutý pre maximálny prenos výkonu a kontrolu v najnáročnejších ...
Bicykel vytvorený v spolupráci s olympijskými víťazmi predstavuje vrchol technológie pre moderné XC pretekanie. Každý detail rámu z karbónu TORAY M40J je navrhnutý pre maximálny prenos výkonu a kontrolu v najnáročnejších podmienkach. Kompletná zostava SRAM XX SL Eagle AXS s FOX Factory komponentami zabezpečuje profesionálny výkon na úrovni svetového pohára. Riešenie pre jazdcov, ktorí odmietajú kompromisy a hľadajú absolútnu špičku.
Asymetrická zadná stavba s troma hlavnými čapmi eliminuje zbytočnú hmotnosť a maximalizuje tuhosť v kľúčových miestach. Pružné vzpery zabezpečujú priamy pohyb bez mechanických spojov, zatiaľ čo delená konštrukcia umožňuje kratšie reťazové vzpery pre rýchlejšie reakcie. Integrované ložiská a klzné púzdra minimalizujú trenie a predlžujú životnosť komponentov. Výsledkom je zadná stavba, ktorá exceluje v explozívnych šprintoch aj technických pasážach.
Kinematika odpruženia s nastaviteľným zdvihom sa prispôsobí charakteru každej trate a štýlu jazdy. Protihojdavý účinok pri šliapaní a stabilita pri brzdení sú precízne naladené pre strmé výšľapy aj technické zjazdy. DT Swiss XRC 1200 kolesá s Shimano XTR brzdami poskytujú spoľahlivosť a kontrolu v kritických momentoch. Bicykel, ktorý definuje moderné cross-country pretekanie a prináša víťazstvá na najvyššej úrovni.
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | M |
| Vidlica | FOX 32 FACTORY SC KASHIMA 100MM |
| Brzdy | Shimano XTR |
| Rám | TORAY M40J |
| Sedlo | LYNX 2.0 XC |
| Kolesá | DT XRC 1200 |
| sedlovka | FOX TRANSFER SL KASHIMA D30.9MM DROP 100MM |
| Materiál | karbón TORAY M40J |
| Modelová rada | Pinarello XC |
| Výška | 168-178 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 82-87 cm |
| Výrobca | Pinarello |
| rám | TORAY M40J |
| sedlo | LYNX 2.0 XC |
| Kľuky | SRAM XX SL EAGLE |
| Riadidlá | TALON ULTRA XC |
| Hmotnosť kg | 0,000 |
| Materiál Komponentu | karbón TORAY M40J |
| Prehadzovač | SRAM XX SL EAGLE |
| Radiaci systém | SRAM XX SL Eagle AXS |
| Sada | SRAM XX SL EAGLE |
| Šport / použitie | cyklistika |
| Tlmič | FOX FLOAT SL FACTORY KASHIMA 190X45 |
| ročník | 2024 |
| Veľkostná tabuľka | Pinarello Dogma XC XC |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
