Pinarello F7 Ultegra Di2 Most UltraFast Carbon Lunar White



- +5 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Pretekárska DNA pre dokonalé víťazstvá Rám z karbónu TorayCa T900 UD predstavuje dokonalú syntézu pretekárskej tradície a moderných technológií. Asymetrická stavba zabezpečuje ideálne vyváženie pri každom šliape pedálov. Vidlica Onda poskytuje precízne riadenie a absorpciu ...
Pretekárska DNA pre dokonalé víťazstvá Rám z karbónu TorayCa T900 UD predstavuje dokonalú syntézu pretekárskej tradície a moderných technológií. Asymetrická stavba zabezpečuje ideálne vyváženie pri každom šliape pedálov. Vidlica Onda poskytuje precízne riadenie a absorpciu ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Pinarello F7 Ultegra Di2 Most UltraFast Carbon Lunar White
Pretekárska DNA pre dokonalé víťazstvá
Rám z karbónu TorayCa T900 UD predstavuje dokonalú syntézu pretekárskej tradície a moderných technológií. Asymetrická stavba zabezpečuje ideálne vyváženie pri každom šliape pedálov. Vidlica Onda poskytuje precízne riadenie a absorpciu vibrácií pre maximálny komfort. Elektronická sada Shimano Ultegra Di2 garantuje bleskové a presné radenie v každej situácii.
Aerodynamika na najvyššej úrovni
Plne integrovaná kabeláž TiCR eliminuje odpor vzduchu a vytvára čisté línie rámu. Aero sedlovka s upravenou sedlovou časťou dramaticky znižuje turbulentný prúd vzduchu. Tvarovo optimalizovaná dolná rámová časť a širšia vidlica umožňujú montáž plášťov do 30mm šírky. Každý detail vznikol v aerodynamických tuneloch s využitím najmodernejších CFD systémov.
Dominancia v každom teréne
Kolesá MOST Ultrafast Carbon 40 poskytujú ideálnu rovnováhu medzi aerodynamikou a hmotnosťou pre stúpania aj zjazdy. Brzdy Shimano Ultegra R8150 s 2-piestovými strmeňmi zabezpečujú spoľahlivé zastavenie v každých podmienkach. Riadidlá MOST Talon Ultra Light znižují celkovú hmotnosť bez kompromisov v pevnosti. Vylepšené uloženie batérie znižuje ťažisko a zlepšuje aerodynamické vlastnosti.
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | 515 |
| Vidlica | Pinarello Onda |
| Brzdy | Shimano Ultegra R8150, 2-piestový strmeň, 160/140 mm kotúč |
| Rám | TorayCa T900 UD, interné vedenie káblov TiCR™, schválené UCI |
| Kolesá | MOST Ultrafast 40 |
| sedlovka | Pinarello Aero |
| Materiál | karbón TorayCa T900 UD |
| Modelová rada | Pinarello Competition |
| Výška | 172-178 cm |
| Vnútorná dĺžka stehna | 81-84 cm |
| Výrobca | Pinarello |
| rám | TorayCa T900 UD, interné vedenie káblov TiCR™, schválené UCI |
| Kľuky | Shimano Ultegra Di2 FD R8150 12S |
| Riadidlá | MOST Talon Ultra Light |
| Hmotnosť kg | 0,000 |
| Materiál Komponentu | karbón TorayCa T900 UD |
| Prehadzovač | Shimano Ultegra Di2 FD R8150 12S |
| Radiaci systém | Shimano Ultegra Di2 |
| Sada | Shimano Ultegra Di2 FD R8150 12S |
| Šport / použitie | cyklistka |
| Veľkostná tabuľka | Pinarello F5 F7 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


