Plášť ALBERT GRAVITY PRO 29x2.50 (63-622) 67EPI Radial 1330g TLR Evo Soft skladací
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Schwalbe Albert Gravity Pro je špičkový MTB plášť s radiálnou konštrukciou, ktorá výrazne zvyšuje kontaktnú plochu, grip a komfort v technickom teréne. Profil optimalizovaný pre radiálnu kostru využív...
Na sklade - 3 až 7 dní
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
79,90 € / KS
71,91 € / KSs DPH
58,46 € bez DPH
Schwalbe Albert Gravity Pro je špičkový MTB plášť s radiálnou konštrukciou, ktorá výrazne zvyšuje kontaktnú plochu, grip a komfort v technickom teréne. Profil optimalizovaný pre radiálnu kostru využív...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť ALBERT GRAVITY PRO 29x2.50 (63-622) 67EPI Radial 1330g TLR Evo Soft skladací
Schwalbe Albert Gravity Pro je špičkový MTB plášť s radiálnou konštrukciou, ktorá výrazne zvyšuje kontaktnú plochu, grip a komfort v technickom teréne. Profil optimalizovaný pre radiálnu kostru využíva množstvo blokov pre maximálnu kontrolu, stabilitu a dlhú životnosť. Plášť doslova priľne k povrchu, pretože sa pri zaťažení deformuje presnejšie než klasické diagonálne konštrukcie.
Verzia Gravity Pro je určená pre ťažké enduro a zjazd – ponúka vyššiu stabilitu, odolnosť proti prerazeniu a istotu pri agresívnej jazde. Zmes ADDIX Soft (alebo Ultra Soft podľa verzie) poskytuje výbornú priľnavosť v technických pasážach, koreňoch a rozbitom teréne. Plášť je Tubeless Ready (TLR) a má certifikáciu E‑50, takže je vhodný aj pre rýchle elektrobicykle.
Vlastnosti / parametre produktu
| Typ | Drôtové |
|---|---|
| Šírka | 2,40-2,80" |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Bezdušové | Tubeless Ready |
| Šírka plášťa | 2,40-2,90" |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Skladacie |
| Veľkosť plášťa | 29" |
| Technológia plášťa | Tubeless Ready |
| Identifikátor produktu | Plášť ALBERT |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

