Plášť BIG BEN PLUS 20x2.15 (55-406) 67EPI 680g Perf GreenGuard DD Addix reflex
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Schwalbe Big Ben Plus je robustný mestský a trekkingový plášť s veľkým objemom, ktorý funguje ako prirodzené „vzduchové odpruženie“. Vďaka tomu poskytuje vysoký jazdný komfort, tichý chod a stabilitu...
Na sklade - 3 až 7 dní
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
33,90 € / KS
30,51 € / KSs DPH
24,80 € bez DPH
Schwalbe Big Ben Plus je robustný mestský a trekkingový plášť s veľkým objemom, ktorý funguje ako prirodzené „vzduchové odpruženie“. Vďaka tomu poskytuje vysoký jazdný komfort, tichý chod a stabilitu...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť BIG BEN PLUS 20x2.15 (55-406) 67EPI 680g Perf GreenGuard DD Addix reflex
Schwalbe Big Ben Plus je robustný mestský a trekkingový plášť s veľkým objemom, ktorý funguje ako prirodzené „vzduchové odpruženie“. Vďaka tomu poskytuje vysoký jazdný komfort, tichý chod a stabilitu aj na horšom povrchu.
Plášť využíva 3 mm GreenGuard ochrannú vrstvu a zosilnené bočnice, čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre každodenné dochádzanie aj ťažšie bicykle. Má certifikáciu ECE‑R75, takže je plne vhodný aj pre E‑Bike (E‑50) vrátane rýchlych S‑Pedelec modelov.
Oficiálne zdroje zdôrazňujú, že ide o ideálny plášť pre všetky typy E‑bikov, vrátane cargo bicyklov, kde je potrebná vysoká nosnosť a odolnosť.
Plášť využíva 3 mm GreenGuard ochrannú vrstvu a zosilnené bočnice, čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre každodenné dochádzanie aj ťažšie bicykle. Má certifikáciu ECE‑R75, takže je plne vhodný aj pre E‑Bike (E‑50) vrátane rýchlych S‑Pedelec modelov.
Oficiálne zdroje zdôrazňujú, že ide o ideálny plášť pre všetky typy E‑bikov, vrátane cargo bicyklov, kde je potrebná vysoká nosnosť a odolnosť.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 20" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Drôtové |
| Spôsob jazdy | CITY |
| Typ | Drôtové |
| Šírka | 2,15-2,35" |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 20" |
| Šírka plášťa | 2,125-2,35" |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Drôtové |
| Veľkosť plášťa | 20" |
| Identifikátor produktu | Plášť BIG |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

