Plášť COUNTRY ROCK 26x1.75 (44-559) 30TPI 560g
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Plášť COUNTRY ROCK 26x1.75 (44-559) 30TPI 560g Dezén plášťa MICHELIN Country Rock je určený pre tvrdý terén a asfalt. MICHELIN Country Rock je ideálnym plášťom pre jazdu po meste alebo tréning. Dostu...
Tento produkt, nie je možné objednať.
Plášť COUNTRY ROCK 26x1.75 (44-559) 30TPI 560g Dezén plášťa MICHELIN Country Rock je určený pre tvrdý terén a asfalt. MICHELIN Country Rock je ideálnym plášťom pre jazdu po meste alebo tréning. Dostu...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť COUNTRY ROCK 26x1.75 (44-559) 30TPI 560g
Plášť COUNTRY ROCK 26x1.75 (44-559) 30TPI 560g
Dezén plášťa MICHELIN Country Rock je určený pre tvrdý terén a asfalt. MICHELIN Country Rock je ideálnym plášťom pre jazdu po meste alebo tréning. Dostupný v jednom rozmere.
Dezén plášťa MICHELIN Country Rock je určený pre tvrdý terén a asfalt. MICHELIN Country Rock je ideálnym plášťom pre jazdu po meste alebo tréning. Dostupný v jednom rozmere.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 26" |
|---|---|
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Určenie | Univerzálne |
| Typ | Drôtové |
| Špecifikácia2 | 30 TPI |
| Šírka | 0,75-1,75" |
| TPI | 30 TPI |
| Veľkosť kolesa | 26" |
| Šírka plášťa | 0,75-1,75" |
| TPI plášťa | 30 TPI |
| Typ plášťa | Drôtové |
| Veľkosť plášťa | 26" |
| Identifikátor produktu | Plášť COUNTRY |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

