Plášť HURRICANE 29x2.25 (57-622) 67EPI 740g Perf Addix
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Schwalbe Hurricane je univerzálny all‑terrain plášť navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa pohybujú medzi asfaltom a ľahkým terénom. Podľa Schwalbe ide o model s moderným, dynamickým dezénom, ktorý kombinuje...
Na sklade - 3 až 7 dní
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
28,91 € / KS
26,02 € / KSs DPH
21,15 € bez DPH
Schwalbe Hurricane je univerzálny all‑terrain plášť navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa pohybujú medzi asfaltom a ľahkým terénom. Podľa Schwalbe ide o model s moderným, dynamickým dezénom, ktorý kombinuje...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť HURRICANE 29x2.25 (57-622) 67EPI 740g Perf Addix
Schwalbe Hurricane je univerzálny all‑terrain plášť navrhnutý pre jazdcov, ktorí sa pohybujú medzi asfaltom a ľahkým terénom. Podľa Schwalbe ide o model s moderným, dynamickým dezénom, ktorý kombinuje rýchle odvaľovanie na ceste s istotou na šotoline, lesných cestách a spevnených trailoch. Hladká stredová časť zabezpečuje nízky valivý odpor a tichú jazdu na asfalte, zatiaľ čo jemné mikro‑zúbky v prechodovej zóne zvyšujú stabilitu a istotu v zákrutách. Robustné bočné výstupky poskytujú spoľahlivý grip v ľahkom teréne, čo robí z Hurricane ideálnu voľbu pre mestské jazdenie, fitness jazdu aj rekreačný gravel.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 29" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Drôtové |
| Spôsob jazdy | TREKKING |
| Určenie | Univerzálne |
| Typ | Drôtové |
| Špecifikácia2 | 67 TPI |
| Šírka | 2,15-2,35" |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Šírka plášťa | 2,125-2,35" |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Drôtové |
| Veľkosť plášťa | 29" |
| Identifikátor produktu | Plášť HURRICANE |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

