Plášť JOHNNY WATTS 29x2.35 (60-622) 67EPI 1270g Perf GreenGuard DD Addix reflex
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Johnny Watts kombinuje hladký chod na tvrdom povrchu s odolnosťou a ochranou proti prepichnutiu ako žiadny iný profil. V teréne poskytuje veľa istoty, je extrémne tichý. Všestranný plášť pre široké s...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
40,90 € / KS
36,81 € / KSs DPH
29,93 € bez DPH
Johnny Watts kombinuje hladký chod na tvrdom povrchu s odolnosťou a ochranou proti prepichnutiu ako žiadny iný profil. V teréne poskytuje veľa istoty, je extrémne tichý. Všestranný plášť pre široké s...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť JOHNNY WATTS 29x2.35 (60-622) 67EPI 1270g Perf GreenGuard DD Addix reflex
Johnny Watts kombinuje hladký chod na tvrdom povrchu s odolnosťou a ochranou proti prepichnutiu ako žiadny iný profil. V teréne poskytuje veľa istoty, je extrémne tichý.
Všestranný plášť pre široké spektrum použitia od asfaltu až po off-road.
Bloky s veľkými kontaktnými plochami pre vynikajúce vlastnosti valenia s nízkymi vibráciami a vysokou životnosťou.
Hladké prejazdy zákrut na hardpacku.
Všestranný plášť pre široké spektrum použitia od asfaltu až po off-road.
Bloky s veľkými kontaktnými plochami pre vynikajúce vlastnosti valenia s nízkymi vibráciami a vysokou životnosťou.
Hladké prejazdy zákrut na hardpacku.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 29" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Drôtové |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Typ | Drôtové |
| Špecifikácia2 | 67 TPI |
| Šírka | 2,15-2,35" |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Šírka plášťa | 2,125-2,35" |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Drôtové |
| Veľkosť plášťa | 29" |
| Identifikátor produktu | Plášť JOHNNY |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

