Plášť LAND CRUISER PLUS 28x2.00 (50-622) 50EPI 1080g TwinSkin PunctureGuard Green reflex
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Ako vždy, je pripravený na akýkoľvek terén. Na ceste sa naozaj valí a napriek tomu ľahko zvládne akúkoľvek lesnú alebo poľnú cestu. Je vynikajúco chránený 3mm hrubou ochranou proti prepichnutiu - Stup...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
26,90 € / KS
24,21 € / KSs DPH
19,68 € bez DPH
Ako vždy, je pripravený na akýkoľvek terén. Na ceste sa naozaj valí a napriek tomu ľahko zvládne akúkoľvek lesnú alebo poľnú cestu. Je vynikajúco chránený 3mm hrubou ochranou proti prepichnutiu - Stup...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť LAND CRUISER PLUS 28x2.00 (50-622) 50EPI 1080g TwinSkin PunctureGuard Green reflex
Ako vždy, je pripravený na akýkoľvek terén. Na ceste sa naozaj valí a napriek tomu ľahko zvládne akúkoľvek lesnú alebo poľnú cestu. Je vynikajúco chránený 3mm hrubou ochranou proti prepichnutiu - Stupeň ochrany Schwalbe 5.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 28" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Skladacie |
| Spôsob jazdy | CITY |
| Typ | Skladacie |
| Šírka | 50-60 mm |
| TPI | 50 TPI |
| Veľkosť kolesa | 700 |
| Šírka plášťa | 50-60 mm |
| TPI plášťa | 50 TPI |
| Typ plášťa | Skladacie |
| Veľkosť plášťa | 700 |
| Identifikátor produktu | Plášť LAND |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

