Plášť MARATHON 28x2.15 (55-622) 67EPI 1080g Perf GreenGuard Addix Eco reflex
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Priekopník v oblasti ochrany proti prepichnutiu, v počte najazdených kilometrov a šetrnosti k životnému prostrediu - najšetrnejší cyklistický plášť k životnému prostrediu - vyrába sa výhradne z Fair R...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
33,90 € / KS
30,51 € / KSs DPH
24,80 € bez DPH
Priekopník v oblasti ochrany proti prepichnutiu, v počte najazdených kilometrov a šetrnosti k životnému prostrediu - najšetrnejší cyklistický plášť k životnému prostrediu - vyrába sa výhradne z Fair R...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť MARATHON 28x2.15 (55-622) 67EPI 1080g Perf GreenGuard Addix Eco reflex
Priekopník v oblasti ochrany proti prepichnutiu, v počte najazdených kilometrov a šetrnosti k životnému prostrediu
- najšetrnejší cyklistický plášť k životnému prostrediu
- vyrába sa výhradne z Fair Rubber
- 98 % neznečisťuje životné prostredie
- pozostáva zo 70 % recyklovaných, alebo obnoviteľných materiálov
- ide o prvý a jediný typ plášťa so sadzami z recyklovaných cyklistických plášťov (rCB)
- moderný a športový dizajn behúňa
- odporúčaný pre všetky bicykle a e-biky
- najšetrnejší cyklistický plášť k životnému prostrediu
- vyrába sa výhradne z Fair Rubber
- 98 % neznečisťuje životné prostredie
- pozostáva zo 70 % recyklovaných, alebo obnoviteľných materiálov
- ide o prvý a jediný typ plášťa so sadzami z recyklovaných cyklistických plášťov (rCB)
- moderný a športový dizajn behúňa
- odporúčaný pre všetky bicykle a e-biky
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 28" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Drôtové |
| Spôsob jazdy | TREKKING |
| Typ | Drôtové |
| Šírka | 50-60 mm |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 700 |
| Šírka plášťa | 50-60 mm |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Drôtové |
| Veľkosť plášťa | 700 |
| Identifikátor produktu | Plášť MARATHON |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

