Plášť ROCKET RON 26x2.25 (57-559) 67EPI 640g TLR Perf TwinSkin Addix skladací
Zľava
10 %
10 %
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zľava
10 %
10 %
Schwalbe Rocket Ron je ľahký a rýchly XC plášť navrhnutý pre maximálnu kombináciu rýchlosti a kontroly. Podľa Schwalbe ide o „cross‑country raketu“, ktorá spája nízky valivý odpor so stabilitou v zákr...
Na sklade - 3 až 7 dní
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
39,90 € / KS
35,91 € / KSs DPH
29,20 € bez DPH
Schwalbe Rocket Ron je ľahký a rýchly XC plášť navrhnutý pre maximálnu kombináciu rýchlosti a kontroly. Podľa Schwalbe ide o „cross‑country raketu“, ktorá spája nízky valivý odpor so stabilitou v zákr...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť ROCKET RON 26x2.25 (57-559) 67EPI 640g TLR Perf TwinSkin Addix skladací
Schwalbe Rocket Ron je ľahký a rýchly XC plášť navrhnutý pre maximálnu kombináciu rýchlosti a kontroly. Podľa Schwalbe ide o „cross‑country raketu“, ktorá spája nízky valivý odpor so stabilitou v zákrutách a veľmi dobrým záberom. Dezén je navrhnutý tak, aby bol vyvážený – stredové bloky znižujú odpor a bočné bloky poskytujú oporu pri klopení. Široké medzery medzi blokmi zabezpečujú výborné samočistenie, čo zlepšuje výkon v mokrých a sypkých podmienkach. Rocket Ron je dostupný v rôznych verziách vrátane Super Race a Super Ground, so zmesami ADDIX Speed alebo ADDIX SpeedGrip, podľa požadovanej kombinácie rýchlosti a priľnavosti.
Plášť je dostupný v širokej škále rozmerov od detských 16" až po 29", v EVO kvalite so skladacou kevlarovou pätkou aj v cenovo dostupnej Performance verzii. Verzie Super Race ponúkajú maximálnu pružnosť kostry a najnižší valivý odpor, zatiaľ čo Super Ground poskytuje vyššiu odolnosť vďaka spevneniu bočníc. Rocket Ron je Tubeless Easy (TLE) a certifikovaný pre e‑biky do 25 km/h (E‑25) podľa konkrétnej verzie. Je ideálny ako univerzálny XC plášť pre pretekárov aj športových jazdcov, ktorí chcú rýchly, ľahký a spoľahlivý plášť na rôzne terény.
Plášť je dostupný v širokej škále rozmerov od detských 16" až po 29", v EVO kvalite so skladacou kevlarovou pätkou aj v cenovo dostupnej Performance verzii. Verzie Super Race ponúkajú maximálnu pružnosť kostry a najnižší valivý odpor, zatiaľ čo Super Ground poskytuje vyššiu odolnosť vďaka spevneniu bočníc. Rocket Ron je Tubeless Easy (TLE) a certifikovaný pre e‑biky do 25 km/h (E‑25) podľa konkrétnej verzie. Je ideálny ako univerzálny XC plášť pre pretekárov aj športových jazdcov, ktorí chcú rýchly, ľahký a spoľahlivý plášť na rôzne terény.
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 26" |
|---|---|
| Špecifikácia1 | Skladacie |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Typ | Skladacie |
| Technológia | Tubeless Ready |
| Špecifikácia2 | 67 TPI |
| Šírka | 2,15-2,35" |
| TPI | 67 TPI |
| Veľkosť kolesa | 26" |
| Bezdušové | Tubeless Ready |
| Šírka plášťa | 2,125-2,35" |
| TPI plášťa | 67 TPI |
| Typ plášťa | Skladacie |
| Veľkosť plášťa | 26" |
| Technológia plášťa | Tubeless Ready |
| Identifikátor produktu | Plášť ROCKET |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

