Plášť WILD ENDURO FRONT 29x2.40 (61-622) GUM-X3D 1025 g
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Navrhnuté pre maximálny výkon predného kolesa Široké spektrum použitia Ideálne v kombinácii so zadným plášťom WILD ENDURO REAR Skladací plášť Ochrana proti prepichnutiu 60 TPI
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
82,80 € / KSs DPH
67,32 € bez DPH
Navrhnuté pre maximálny výkon predného kolesa Široké spektrum použitia Ideálne v kombinácii so zadným plášťom WILD ENDURO REAR Skladací plášť Ochrana proti prepichnutiu 60 TPI
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Plášť WILD ENDURO FRONT 29x2.40 (61-622) GUM-X3D 1025 g
Navrhnuté pre maximálny výkon predného kolesa
Široké spektrum použitia
Ideálne v kombinácii so zadným plášťom WILD ENDURO REAR
Skladací plášť
Ochrana proti prepichnutiu
60 TPI
Široké spektrum použitia
Ideálne v kombinácii so zadným plášťom WILD ENDURO REAR
Skladací plášť
Ochrana proti prepichnutiu
60 TPI
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 29" |
|---|---|
| Farba 1 | ČIERNA |
| Špecifikácia1 | Skladacie |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Určenie | Predné |
| Typ | Skladacie |
| Špecifikácia2 | 60 TPI |
| Šírka | 2,40-2,80" |
| TPI | 60 TPI |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Šírka plášťa | 2,40-2,90" |
| TPI plášťa | 60 TPI |
| Typ plášťa | Skladacie |
| Veľkosť plášťa | 29" |
| Identifikátor produktu | Plášť WILD |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

