Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Hliníková řidítka.
Hliníková řidítka.
Cenově dostupná hliníková řidítka AEffect o průměru 35 mm.
| Barva: | BLACK |
| Určení: | XC/TRAIL |
| Sweep: | 8° rearward, 5° upward |
| Průměr: | 35 mm |
| Zdvih: | 20 mm |
| Hmotnost: | 335 g |
| Délka: | 760 mm |
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Průměr | 35 |
| Identifikátor produktu | RACE FACE |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
