Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Hliníková řidítka.
Hliníková řidítka.
Větší, širší, lehčí - naskočte na vlnu 35 mm průměru. Lehká a odolná řidítka Atlas vyrobená z hliníku 7075.
| Barva: | stealth |
| Určení: | AM/ENDURO/DH |
| Sweep: | 8° rearward, 5° upward |
| Průměr: | 35 mm |
| Zdvih: | 35 mm |
| Hmotnost: | 320 g |
| Délka: | 820 mm |
| Materiál | Hliník |
|---|---|
| Průměr | 35 |
| Identifikátor produktu | RACE FACE |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
