Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Karbonová řidítka.
Karbonová řidítka.
Větší, širší, lehčí - naskočte na vlnu 35 mm průměru. Lehká a odolná karbonová řidítka Race Face Next R přinášejí úctyhodnou délku 800 mm pro ještě intenzivnější zážitek z jízdy.
| Barva: | GREEN |
| Určení: | AGGRESSIVE TRAIL / AM / ENDURO |
| Sweep: | 8º Backward 5º Upward |
| Průměr: | 35mm |
| Zdvih: | 20mm |
| Hmotnost: | 215g (20mm) |
| Šířka: | 800mm |
| Materiál | Karbon |
|---|---|
| Průměr | 35 |
| Identifikátor produktu | RACE FACE |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
