RACE FACE sedlovka AEFFECT-R DROPPER POST 31,6x425x150 černá, bez ovládání
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Teleskopická sedlovka.
Na sklade - 3 až 7 dní
217,51 € / KSs DPH
176,84 € bez DPH
Teleskopická sedlovka.
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RACE FACE sedlovka AEFFECT-R DROPPER POST 31,6x425x150 černá, bez ovládání
Teleskopická sedlovka Race Face Aeffect Dropper Post nabízí kvalitu za rozumné peníze. Vnitřní vedení pro moderní rámy. Vyrobeno z odolného hliníku 7075.
| Colour: | BLACK |
| Built For: | XC/TRAIL/ENDURO |
| Weight: | 31.6x100 = 482g, 31.6x125 = 530g, 31.6x150 = 602g, 31.6x170 = 638g |
| Length: | 100mm = 323mm, 125mm = 378mm, 150mm = 425mm, 170mm = 465mm (not including actuation extension out the bottom of the lower tube) |
| Travel: | 100mm, 125mm, 150mm, 170mm |
| Lever Actuation: | MECHANICAL |
| Head Type: | ZERO OFFSET |
| Size: | 31.6mm, 30.9mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Průměr | 31,6 |
|---|---|
| Identifikátor produktu | RACE FACE |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

