RACE FACE zapletené kolo TURBINE 30 6B 29 zadní 12x148 XD
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Zapletené kolo.
Na sklade
557,14 € / KSs DPH
452,96 € bez DPH
Zapletené kolo.
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RACE FACE zapletené kolo TURBINE 30 6B 29 zadní 12x148 XD
Turbine snese veškerou zátěž enduro závodů a zároveň poskytuje zvýšenou trakci a pohodlí, které ocení každý jezdec. Kolo, které přenáší váš těžce vydřený výkon do pedálů a zároveň pohlcuje drobné drncání a velké rány. Kolo, na které se vztahuje doživotní záruka včetně pádů. Pusťte se do toho a rozjeďte to. Turbine vám kryje záda.
Specifikace
| Color | Black |
| Includes | 5 extra spokes included with front and rear wheels |
| Material | Aluminum 6069 |
| Nipples | Black alloy nipples |
| Ext Rim Width | 35.3mm |
| Int Rim Width | 30mm |
| Spoke Butting | 2.0/1.65/2.0 |
| Spoke Count | 28 |
| Spoke Head Type | Straight pull |
| Spoke Lacing | 3X |
| Spoke Offset | 4mm |
| Tubeless | Tubeless ready, taped with valve |
| Weight | 1802g (27.5"), 1865g (29") |
| Weight Conditions | Wheelset without tape or valves |
Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | MTB |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Identifikátor produktu | RACE FACE |
| Typ ořechu | Sram XD |
| Průměr kol | 29" |
| Provedení ráfku | Plášťový |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

