Rám Fuel EX C Gen 6 Deep Smoke XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Súprava rámu Fuel EX C je ľahká a pohotová, limitovaní jedine vašou predstavivosťou. Je skonštruovaný z ľahkých uhlíkových vlákien, ktoré tlmia vibrácie a zabezpečujú tuhú jazdu tam, kde ju chcete, a poddajnú tam, kde ju nechcete. Je navrhnutý pre trail s progresívnou geometriou, ktorá vďaka rozšírenej prednej časti poskytuje lepšiu kontrolu pri zjazdoch a v zadnej časti je strmšia pre lepšiu efektivitu šliapania.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Súprava rámu Fuel EX C je ľahká a pohotová, limitovaní jedine vašou predstavivosťou. Je skonštruovaný z ľahkých uhlíkových vlákien, ktoré tlmia vibrácie a zabezpečujú tuhú jazdu tam, kde ju chcete, a poddajnú tam, kde ju nechcete. Je navrhnutý pre trail s progresívnou geometriou, ktorá vďaka rozšírenej prednej časti poskytuje lepšiu kontrolu pri zjazdoch a v zadnej časti je strmšia pre lepšiu efektivitu šliapania.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Rám Fuel EX C Gen 6 Deep Smoke XS
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
|---|---|
| Zadný tlmič | Fox Factory Float X, dvojpolohový tlmič, 185 mm x 55 mm |
| Hlavové zloženie | Integrované kazetové ložisko, 1 – 1/8" hore, 1,5" dole, umožňuje nastavenie uhla misiek |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | XS |
| Výška postavy | 142-155cm |
| Rok | 2025 |
| Model | rám fuel ex c gen 6 |
| Originálny názov farby | deep smoke |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 69-73cm |
| Identifikátor produktu | Rám Fuel |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


