Rámová súprava Top Fuel AL Gen 4 Juniper XL
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rámová súprava Top Fuel AL Gen 4 je zliatinová trailová rámová súprava so zdvihom 120 mm vzadu, ktorá vám umožní zostaviť si svoj vysnívaný bicykel. Ponecháva si univerzálnu geometriu bicykla Top Fuel a všetko ostatné necháva na vás – zostavte si ľahký bicykel na hravé zvládanie kopcov s vidlicou so zdvihom 120 alebo 130 mm alebo horský bicykel s vidlicou so zdvihom 140 mm. 29" kolesá alebo kolesá s rôznymi veľkosťami vpredu aj vzadu. Absolútna voľnosť v rozhodovaní. Flip chip Mino Link so 4 polohami umožňuje prispôsobiť si geometriu podľa štýlu jazdy a praktic
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Rámová súprava Top Fuel AL Gen 4 je zliatinová trailová rámová súprava so zdvihom 120 mm vzadu, ktorá vám umožní zostaviť si svoj vysnívaný bicykel. Ponecháva si univerzálnu geometriu bicykla Top Fuel a všetko ostatné necháva na vás – zostavte si ľahký bicykel na hravé zvládanie kopcov s vidlicou so zdvihom 120 alebo 130 mm alebo horský bicykel s vidlicou so zdvihom 140 mm. 29" kolesá alebo kolesá s rôznymi veľkosťami vpredu aj vzadu. Absolútna voľnosť v rozhodovaní. Flip chip Mino Link so 4 polohami umožňuje prispôsobiť si geometriu podľa štýlu jazdy a praktic
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Rámová súprava Top Fuel AL Gen 4 Juniper XL
| Veľkosť kolesa | 29 |
|---|---|
| Zadný tlmič | Fox Performance Float DPS, dvojpolohový tlmič, 185 mm x 50 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2026 |
| Model | rámová súprava top fuel al gen 4 |
| Originálny názov farby | juniper |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Rámová súprava |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


