REDSHIFT představec ShockStop +/- 6 deg x 100mm 1 1/4"
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Patentovaný odpružený představec ShockStop vyrovnává nerovnosti vozovky, čímž snižuje únavu a namáhání předloktí. Ať už jedete na místní skupinovou vyjížďku, nebo prozkoumáváte gravel cesty, díky představci ShockStop bude vaše jízda plynulejší, rychlejší a pohodlnější.Weight256 g ...
Patentovaný odpružený představec ShockStop vyrovnává nerovnosti vozovky, čímž snižuje únavu a namáhání předloktí. Ať už jedete na místní skupinovou vyjížďku, nebo prozkoumáváte gravel cesty, díky představci ShockStop bude vaše jízda plynulejší, rychlejší a pohodlnější.Weight256 g ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte REDSHIFT představec ShockStop +/- 6 deg x 100mm 1 1/4"
Patentovaný odpružený představec ShockStop vyrovnává nerovnosti vozovky, čímž snižuje únavu a namáhání předloktí. Ať už jedete na místní skupinovou vyjížďku, nebo prozkoumáváte gravel cesty, díky představci ShockStop bude vaše jízda plynulejší, rychlejší a pohodlnější.
| Weight |
256 g +/- 6 deg, 80mm For oversized steerer, add 2-5 g |
| Steerer Clamp Diameter (A) | Standard 1-1/8 inch (28.6 mm) Oversized 1-1/4 inch (31.8mm) |
| Handlebar Clamp Diameter (B) | 31.8 mm |
| Effective Travel | Up to 20mm |
| Material | 6061 T6 aluminum |
| Rider Weight Limit | 135 kg (300 lb) |
| Steerer Tube Clamp Stack Height | 40mm |
| Compatibility |
Drop Bars and Flat Bars note: flat bars with large back sweep might reduce effectiveness |
| Intended Use | ASTM F2043 Class 2 - For on and off-road riding and drops less than 15cm (6"). |
Vlastnosti / parametre produktu
| Farba | černá |
|---|---|
| Průměr | 31,8 |
| Identifikátor produktu | REDSHIFT představec |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


