Riadítka DISCOVER ERGO 16 stupň. flare, 31,8mm /Vel:44
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Riaditká PRO Discover Ergo Alloy, vyvinuté pre rastúci segment vytrvalostných gravel jazdcov, sú navrhnuté pre pohodlie a kontrolu na dlhých jazdách na štrkovej ceste. Riaditká sú vyrobené zo zliatiny...
Tento produkt, nie je možné objednať.
Riaditká PRO Discover Ergo Alloy, vyvinuté pre rastúci segment vytrvalostných gravel jazdcov, sú navrhnuté pre pohodlie a kontrolu na dlhých jazdách na štrkovej ceste. Riaditká sú vyrobené zo zliatiny...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Riadítka DISCOVER ERGO 16 stupň. flare, 31,8mm /Vel:44
Riaditká PRO Discover Ergo Alloy, vyvinuté pre rastúci segment vytrvalostných gravel jazdcov, sú navrhnuté pre pohodlie a kontrolu na dlhých jazdách na štrkovej ceste.
Riaditká sú vyrobené zo zliatiny AL7050.
Ergonomicky tvarované horné časti.
Ľahká a robustná konštrukcia.
Drážka v spodnej časti pre úhľadné a pohodlné vedenie káblov.
Stredový priemer: 1 1/4" (31,8 mm)
Drop: 90 mm
Reach: 67 mm
Flare: 16 stupňov
Rise: 10mm
Backsweep: 3 stupne
Downslope: 2 stupne
Šírka riadítok: 440 mm
Vlastnosti / parametre produktu
| Určenie | Gravel |
|---|---|
| Priemer | 31,8 mm (1-1/4") |
| Šírka | 440 mm |
| Priemer riadítok | 31,8 mm (1-1/4") |
| Šírka riadítok | 440 mm |
| Určenie riadítok | Gravel |
| Materiál riadítok | Hliník |
| Identifikátor produktu | Riadítka DISCOVER |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

