Riadítka HEIT 25,4/40/620mm 3/6° čierne
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Prehnuté riadítka HEIT zo stenčovaného hliníka sú určené pre MTB a Trekking bicykle. Priemer: 1" (25,4mm) Dĺžka: 620mm Stúpanie: 40 mm Sklon nahor: 3° Sklon vzad: 6° Váha: 250g
Na sklade - 3 až 7 dní
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
17,90 € / KSs DPH
14,55 € bez DPH
Prehnuté riadítka HEIT zo stenčovaného hliníka sú určené pre MTB a Trekking bicykle. Priemer: 1" (25,4mm) Dĺžka: 620mm Stúpanie: 40 mm Sklon nahor: 3° Sklon vzad: 6° Váha: 250g
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Riadítka HEIT 25,4/40/620mm 3/6° čierne
Prehnuté riadítka HEIT zo stenčovaného hliníka sú určené pre MTB a Trekking bicykle.
Priemer: 1" (25,4mm)
Dĺžka: 620mm
Stúpanie: 40 mm
Sklon nahor: 3°
Sklon vzad: 6°
Váha: 250g
Priemer: 1" (25,4mm)
Dĺžka: 620mm
Stúpanie: 40 mm
Sklon nahor: 3°
Sklon vzad: 6°
Váha: 250g
Vlastnosti / parametre produktu
| Dĺžka | 620 mm |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | MTB |
| Určenie | MTB |
| Priemer | 25,4 mm (1") |
| Šírka | 620 mm |
| Priemer riadítok | 25,4 mm (1") |
| Šírka riadítok | 620 mm |
| Určenie riadítok | MTB |
| Materiál riadítok | Hliník |
| Identifikátor produktu | Riadítka HEIT |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

