RIDLEY kolo FENIX Disc Shimano 105 Arctic Grey Metallic L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Silniční kolo Ridley Fenix Disc 105, velikost L.
Silniční kolo Ridley Fenix Disc 105, velikost L.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RIDLEY kolo FENIX Disc Shimano 105 Arctic Grey Metallic L
Hledáte vysoce výkonné endurance kolo, ale za dostupnější cenu? Seznamte se s modelem Fenix Disc: cenově přístupnějším sourozencem našeho Fenix SLiC. S tímto všestranným silničním kolem zvládnete vše: od strmých stoupání a dlouhých sjezdů až po náročné kostky.
Fenix Disc nabízí podobnou kvalitu jízdy a vlastnosti jako Fenix SLiC. Rám má vnitřní vedení kabelů pro čistší vzhled, stejnou dolní trubku ve tvaru diamantu, která zajišťuje extra tuhost a odolnost, a stejnou geometrii.
Při vývoji Fenix Disc jsme se zaměřili na udržení nízké ceny, přičemž jsme zachovali tuhost a komfort jízdy na úrovni Elite modelu Fenix SLiC, použitím jiných komponentů a odlišné technologie uhlíkových vláken. Díky této upravené konstrukci uhlíku je rám Fenix Disc jen o 120 gramů těžší než rám Fenix SLiC.
Specifikace
| Rám: | Fenix, 24T UD Carbon, Diamond Shape tubing, TA 12x142mm |
| Vidlice: | Fenix, 30T-24T HM UD Carbon, TA 12x100 mm |
| Řazení a brzdy: | Shimano 105 - 2x12 |
| Přehazovačka: | Shimano 105 - 2x12 |
| Přesmykač: | Shimano 105 - 2x12 |
| Kazeta: | Shimano 105// 12s // 11-34 |
| Kliky: | Shimano 105 // 50/34 // 172mm |
| Řidítka: | Forza Stratos, Compact // 420mm (cc) // Black Glossy |
| Představec: | Forza Stratos // 110 mm // Black Glossy |
| Sedlo: | Selle Italia Model X |
| Sedlovka: | Forza Stratos // 15mm Offset // 350mm // 27,2mm // Black Glossy |
| Zapletená kola: | Forza Norte db |
| Pláště: | Vittoria Zaffiro Pro // 700x25c // Black |
Geometrie

Vlastnosti / parametre produktu
| Kategória | Silnice |
|---|---|
| Materiál rámu | Karbon |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 186-195cm |
| SIZE | L |
| Podle disciplíny | Silnice |
| Rám / Kolo | Kolo |
| Identifikátor produktu | RIDLEY kolo |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


