Sedlo NAUDO čierne Trekking/City širšie
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Pohodlné sedlo s výrazne zníženým stredovým pásom a kvalitným odolným zvrškom poskytuje vynikajúce pohodlie pri jazde v meste aj pri jazde v ľahkom teréne. Pod odolným polyuretánovým povrchom je vysok...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
14,90 € / KSs DPH
12,11 € bez DPH
Pohodlné sedlo s výrazne zníženým stredovým pásom a kvalitným odolným zvrškom poskytuje vynikajúce pohodlie pri jazde v meste aj pri jazde v ľahkom teréne. Pod odolným polyuretánovým povrchom je vysok...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Sedlo NAUDO čierne Trekking/City širšie
Pohodlné sedlo s výrazne zníženým stredovým pásom a kvalitným odolným zvrškom poskytuje vynikajúce pohodlie pri jazde v meste aj pri jazde v ľahkom teréne. Pod odolným polyuretánovým povrchom je vysoko pružná pena, ktorá sľubuje pohodlie už na prvý dotyk. Po obvode je sedlo chránené plastovým krytom, ktorý zabraňuje poškodeniu sedla pri páde bicykla alebo ak bicykel opriete. Pevné oceľové koľajničky zvyšujú životnosť sedla.
Rozmer 255 x 190mm
Váha: 439g
Rozmer 255 x 190mm
Váha: 439g
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | Dámske |
|---|---|
| Veľkosť | 190 mm |
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | TREKKING |
| Určenie | Dámske |
| Koľajničky | Oceľ FeC |
| Šírka | 160-290 mm |
| Koľajničky sedla | Oceľ FeC |
| Šírka sedla | 160-290 mm |
| Identifikátor produktu | Sedlo NAUDO |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

