Sedlo SETTE detské čierne
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Klasické juniorské MTB sedlo s príjemným a odolným povrchom z Vinylu. Pohodlie zabezpečuje polyuretánová pena vložená medzi kostru sedla a povrchový materiál. Kostra sedla je vyrobená z polypropylénu...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
9,90 € / KSs DPH
8,05 € bez DPH
Klasické juniorské MTB sedlo s príjemným a odolným povrchom z Vinylu. Pohodlie zabezpečuje polyuretánová pena vložená medzi kostru sedla a povrchový materiál. Kostra sedla je vyrobená z polypropylénu...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Sedlo SETTE detské čierne
Klasické juniorské MTB sedlo s príjemným a odolným povrchom z Vinylu. Pohodlie zabezpečuje polyuretánová pena vložená medzi kostru sedla a povrchový materiál. Kostra sedla je vyrobená z polypropylénu (PP) do ktorého sú vsadené oceľové koľajničky so zámkom na sedlovku.
Rozmer: 240 x 150mm
Váha: 472g
Rozmer: 240 x 150mm
Váha: 472g
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | Detské |
|---|---|
| Veľkosť | 150 mm |
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | UNI |
| Určenie | Detské |
| Koľajničky | Oceľ FeC |
| Šírka | 150-159 mm |
| Koľajničky sedla | Oceľ FeC |
| Šírka sedla | 150-159 mm |
| Identifikátor produktu | Sedlo SETTE |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

