Sedlo STEALTH CURVED TEAM 142mm
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Sedlo PRO STEALTH 2. generácie využíva technológiu "Evolved Ergonomics" a je ideálne pre narastajúci počet amatérskych cestných pretekárov. Ak chcete maximalizovať aerodynamiku, ale potrebujete sedlo,...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
199,99 € / KSs DPH
162,59 € bez DPH
Sedlo PRO STEALTH 2. generácie využíva technológiu "Evolved Ergonomics" a je ideálne pre narastajúci počet amatérskych cestných pretekárov. Ak chcete maximalizovať aerodynamiku, ale potrebujete sedlo,...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Sedlo STEALTH CURVED TEAM 142mm
Sedlo PRO STEALTH 2. generácie využíva technológiu "Evolved Ergonomics" a je ideálne pre narastajúci počet amatérskych cestných pretekárov.
Ak chcete maximalizovať aerodynamiku, ale potrebujete sedlo, ktoré vám umožňuje bočné pohyby, potom je PRO Stealth vo verzii „Curved“ vaše dokonalé sedlo.
Okrúhly tvar pre viac pohodlia aj pre menej flexibilných jazdcov, ktorí sa viac hýbu do strán počas pedálovania.
Krátke sedlo pre agresívny, aerodynamický posed.
Karbónom zosilnená polymérová škrupina pre efektívne pedálovanie.
InMoldová konštrukcia redukuje váhu.
Koľajničky z karbónu.
Prevedenie AF s XL dierou v strede pre zníženie tlaku.
Super ľahká EVA výplň pre optimálny komfort počas dlhých výjazdov na bicykli.
Možno použiť pre cestu / MTB / Gravel.
Hladký PU poťah výrazne znižuje trenie s cyklistickými nohavicami.
Možnosť montáže držiaku kamery (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), štartového čísla (PRAC0128) alebo blatníku (PRAC0127).
Koľajničky: 7mm x 9mm
Rozmer: 248 x 142mm
Váha: 161g
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | Unisex |
|---|---|
| Veľkosť | 142 mm |
| Materiál | Karbón |
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | UNI |
| Určenie | Unisex |
| Koľajničky | Karbón |
| Šírka | 140-149 mm |
| Koľajničky sedla | Karbón |
| Šírka sedla | 140-149 mm |
| Identifikátor produktu | Sedlo STEALTH |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

