Sedlo TURNIX GEL 142mm
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Univerzálne sedlo s nerezovými koľajničkami vhodné pre širokú škálu jazdcov, ktorí preferujú rovnomerné rozloženie záťaže. Polokrúhly tvar sedla so zvlneným bočným profilom. Super ľahká EVA výplň v...
Na sklade
| Doma | 3-5 dní |
|---|---|
| Na predajni | do 3 dní |
114,99 € / KSs DPH
93,49 € bez DPH
Univerzálne sedlo s nerezovými koľajničkami vhodné pre širokú škálu jazdcov, ktorí preferujú rovnomerné rozloženie záťaže. Polokrúhly tvar sedla so zvlneným bočným profilom. Super ľahká EVA výplň v...
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Sedlo TURNIX GEL 142mm
Univerzálne sedlo s nerezovými koľajničkami vhodné pre širokú škálu jazdcov, ktorí preferujú rovnomerné rozloženie záťaže.
Polokrúhly tvar sedla so zvlneným bočným profilom.
Super ľahká EVA výplň v kombinácii s gélovou výplňou pre komfort počas dlhých výjazdov na bicykli.
Prevedenie AF s dierou v strede pre zníženie tlaku.
Polymérová škrupina je vystužená sklenými vláknami pre dlhšiu životnosť.
InMoldová konštrukcia znižuje váhu.
Hladký PU poťah výrazne znižuje trenie s cyklistickými nohavicami.
Možnosť montáže držiaku kamery (PRAC0129), CO2 (PRAC0130), štartového čísla (PRAC0128) alebo blatníku (PRAC0127).
Koľajničky: 7mm x 7mm
Rozmer: 275 x 142mm
Váha: 289g
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | Unisex |
|---|---|
| Veľkosť | 142 mm |
| Farba 1 | ČIERNA |
| Spôsob jazdy | UNI |
| Určenie | Unisex |
| Koľajničky | Oceľ Nerez |
| Šírka | 140-149 mm |
| Koľajničky sedla | Oceľ Nerez |
| Šírka sedla | 140-149 mm |
| Identifikátor produktu | Sedlo TURNIX |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

