SUZZY 1.0 27,5 - ružová 14
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SUZZY 1.0 27,5 - ružová 14
SUZZY 1.0 27,5 - ružová 14
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUZZY 1.0 27,5 - ružová 14
Dámsky horský bicykel pre aktívne ženy
Univerzálny hardtail so zníženou hornou rámovou trubkou ponúka prirodzene jednoduché nastupovanie a komfortné jazdenie. Ľahký hliníkový rám ušetrí energiu pri dlhších výjazdoch a zabezpečí spoľahlivosť na každom teréne. Ideálne riešenie pre cyklotrasové dobrodružstvá aj každodenné presuny po rôznych povrchoch. Aktívne trávenie času na bicykli nikdy nebolo väčšou zábavou.
Kvalitná konštrukcia a komponenty
Hliníkový rám ALU 6061 kombinuje nízku hmotnosť s vysokou pevnosťou a odolnosťou proti korózii. Suspension vidlica so zdvihom 100mm efektívne tlmí nerovnosti terénu a zvyšuje komfort jazdy. Hydraulické brzdy Shimano MT200 poskytujú spoľahlivé brzdenie za každého počasia. Komponenty Shimano Tourney zabezpečujú presné radenie a dlhú životnosť.
Výkon pre každý terén
21-prevodový systém ponúka široký rozsah prevodov pre stúpanie aj rýchlu jazdu po rovine. Kolesá 27,5 s pneumatikami 2,2 zabezpečujú optimálnu rovnováhu medzi rýchlosťou a stabilitou. Ergonomické sedlo CTM WMN CLOUD a správne nastavená geometria garantujú pohodlie aj pri dlhších jazdách. Perfektná voľba pre jazdkyne hľadajúce spoľahlivý a univerzálny bicykel.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27,5 |
|---|---|
| Farba | ružová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 14 |
| Veľkosť rámu | S (14") |
| Vidlica | Suspension 100mm travel, 27.5" |
| Brzdy | Shimano MT200 hydraulic |
| Počet prevodov | 21speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| Reťaz | KMC Z7 |
| Ráfiky | CTM 584X21, 32H, black |
| Plášte | 27,5x2,2" |
| Sedlo | CTM WMN CLOUD |
| Pedále | Flat HF-896 DU bearing |
| Radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY300 |
| Náboje | NOVATEC 32H DISC 6H black |
| predstavec | CTM Alloy 60mm 31,8 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM alu Ø31.6 x 300mm |
| Výška | 155-165 cm |
| presmykač | Shimano Tourney FD-TY300 |
| Model | SUZZY 1.0 27,5" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-78 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | 1 1/8" DIA:28.6/44/30mm |
| plášte | 27,5x2,2" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY300 |
| radenie | Shimano SLM315/7 speed |
| reťaz | KMC Z7 |
| sedlo | CTM WMN CLOUD |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MF-TZ500 7 speed 14-28T |
| Kľuky | Shimano FC-TY301, 42-34-24T |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM alloy 680mm 31,8mm 20mm rise |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | ALU 6061, S |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Radiaci systém | Shimano |
| Veľkosť bicykla | 14 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


