TOPEAK blatník DEFENDER M1+XC11 set 29er
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Set blatníků na horské kolo velikosti 29" tvoří DeFender™ M1 a XC11.
Na sklade
47,57 € / KSs DPH
38,67 € bez DPH
Set blatníků na horské kolo velikosti 29" tvoří DeFender™ M1 a XC11.
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TOPEAK blatník DEFENDER M1+XC11 set 29er
Set blatníků na horské kolo velikosti 29" tvoří DeFender™ M1 a XC11. Blatníky Vám nabízí systém rychlého upnutí, kdy demontáž blatníku je otázkou několika málo vteřin. Blatníky jsou vyrobeny z vysoce odolného plastu, kdy spodní díl blatníku má leštěný povrch, který zabraňuje usazování nečistot. Zadní blatník XC11 vyniká jedinečným polohováním do optimální pozice.
| Nastavení: | Polohování zadního blatníku (XC11) |
| Uchycení (přední): | sloupek vidlice ø19.6 - ø26 mm & ø27.7 - ø35 mm steerer tube |
| Uchycení (zadní): | sedlovka ø25.4 - ø34.9 mm |
| Materiál: | vysoce odolný plast |
| Rozměry: | 64x 15 x 8.5 cm (M1 27.5 & 29") 67 x 10.2 x 7.5 cm (XC11 29") |
| Hmotnost: | 208 g (M1 27.5” & 29”) 220 g (XC11 29”) |
| Kód: | TC9638 |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TOPEAK blatník |
|---|
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

