TOPEAK brašna E-XPLORER TRUNKBOX



- +1 ďalšia
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Prostorný box na nosič.
Na sklade
115,87 € / KSs DPH
94,20 € bez DPH
Prostorný box na nosič.
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TOPEAK brašna E-XPLORER TRUNKBOX
E-Xplorer TrunkBox je specifický nosič náhradních baterií pro eBike vyrobený z expandovaného polypropylenu, který poskytuje vynikající absorpci nárazu, odolnost proti vodě, vysokou pevnost a tepelnou izolaci. Úchyty zajišťují náhradní baterii na místě. Kompatibilní se systémem MTX QuickTrack® 2.0 společnosti Topeak. Box nabízí také dostatek prostoru pro přepravu jídla, pití a vybavení pro vaše eMTB dobrodružství!
Klíčové vlastnosti
- Integrovaný systém MTX QuickTrack 2.0 s přídavnými popruhy umožňuje bezpečné nasazení a zajištění na nosič Topeak TetraRack M2L.
- EXPANDOVANÝ POLYPROPYLEN: Jedinečná surovina, která má mnoho důležitých vlastností, díky nimž je vhodná pro nosiče baterií elektrických kol.
- Odolný proti povětrnostním vlivům
- Velká skladovací kapacita
- Tepelná izolace až 8 hodin
Specifikace
| Uspořádání: | 1 hlavní komora |
| Objem: | 8.5 L , pro baterie do rozměrů 42 x 10 x 11 cm |
| Izolace: | Expanded polyproplyene |
| Materiál: | EPP / Engineering grade ploymer |
| Upevnění: | MTX QuickTrack® 2.0 system / kompatibilní s TetraRack M2L |
| Rozměry: | 48.4 x 23.9 x 21.1 cm |
| Hmotnost: | 939 g |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TOPEAK brašna |
|---|
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

