TOPEAK brašna na rám FASTFUEL BAG ESSENTIAL černá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Nejkompaktnější aerodynamická brašna na horní rámovou trubku. Minimalizuje odpor větru a zároveň díky svojí pozici nijak nebrzdí jízdu a nezasahuje do oblasti šlapání. Upevňuje se pomocí bezpečných popruhů, které nezpůsobují škrábance a umožňují rychlý a pohodlný přístup k energetickým tyčinkám, ...
Nejkompaktnější aerodynamická brašna na horní rámovou trubku. Minimalizuje odpor větru a zároveň díky svojí pozici nijak nebrzdí jízdu a nezasahuje do oblasti šlapání. Upevňuje se pomocí bezpečných popruhů, které nezpůsobují škrábance a umožňují rychlý a pohodlný přístup k energetickým tyčinkám, ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TOPEAK brašna na rám FASTFUEL BAG ESSENTIAL černá
Nejkompaktnější aerodynamická brašna na horní rámovou trubku. Minimalizuje odpor větru a zároveň díky svojí pozici nijak nebrzdí jízdu a nezasahuje do oblasti šlapání. Upevňuje se pomocí bezpečných popruhů, které nezpůsobují škrábance a umožňují rychlý a pohodlný přístup k energetickým tyčinkám, gelům nebo jiným potřebným energetickým položkám.
| CAPACITY | 0.4 L |
| COMPARTMENT | One main |
| MATERIAL | PU Leather |
| BAG ATTACHMENT | Nylon straps |
| TOP TUBE DIAMETER | Fits ø35 - ø73 mm |
| HEAD TUBE DIAMETER | Fits ø30 - ø50 mm |
| SIZE | 24 x 6 x 4 cm / 9.4" x 2.4" x 1.6" |
| WEIGHT | 74 g / 2.61 oz |
| ADDED FEATURE | Secure scratch-free straps |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TOPEAK brašna |
|---|
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


