TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Medium
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Podsedlová brašna s bočním vstupem.
Na sklade
40,11 € / KSs DPH
32,61 € bez DPH
Podsedlová brašna s bočním vstupem.
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte TOPEAK brašna podsedlová SIDEKICK WEDGE PACK Medium
Originálně zpracována podsedlová brašna s bočním vstupem. Brašna je vyrobena z tvarově stále EVA pěny a flexibilní tkaniny Denier 600. Díky těmto materiálům je brašna tvarově stála a nabízí snadný přístup ke všemu co na cyklo výlet potřebujete.
| Upevnění: | QuickClick™ (F25) |
| Kapacita: | 0.75 L |
| Materiál: | 600 denier, EVA pěna |
| Průměr sedlovky: | ø25.4 - ø34.9 mm |
| Rozměry: | 18 x 11.5 x 11 cm |
| Hmotnost: | 190 g |
| Kód: | TC2282B |
Vlastnosti / parametre produktu
| Identifikátor produktu | TOPEAK brašna |
|---|
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

