Trek Allant+ 9 Deep Dark Blue L



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Allant+ 9 je špičkový elektrobicykel určený pre cyklistov, ktorí dokážu oceniť vysoký výkon, atraktívny dizajn a prvotriedne jazdné vlastnosti. Systém Bosch Smart zabezpečuje výkon, konektivitu a spoľahlivosť, ktoré sú potrebné pri každodennom dochádzaní na bicykli. A elegantný dizajn ho predurčuje stať sa ideálnou voľbou na štýlové jazdy po meste. Ďalej odpružená vidlica a sedlovka na tlmenie nerovností povrchu, remeňový pohon a náboj CVT pre ešte väčšiu nenáročnosť na údržbu.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Allant+ 9 je špičkový elektrobicykel určený pre cyklistov, ktorí dokážu oceniť vysoký výkon, atraktívny dizajn a prvotriedne jazdné vlastnosti. Systém Bosch Smart zabezpečuje výkon, konektivitu a spoľahlivosť, ktoré sú potrebné pri každodennom dochádzaní na bicykli. A elegantný dizajn ho predurčuje stať sa ideálnou voľbou na štýlové jazdy po meste. Ďalej odpružená vidlica a sedlovka na tlmenie nerovností povrchu, remeňový pohon a náboj CVT pre ešte väčšiu nenáročnosť na údržbu.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Allant+ 9 Deep Dark Blue L
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | SR Suntour XCR32, vinutá pružina, nastavenie predpätia, uzamykanie, 100 mm QR, zdvih 63 mm |
| Plášte | Plášť Bontrager E6 Hard-Case Lite, reflexný pás, 27,5 × 2,40" |
| Predný náboj | Zapouzdřené ložisko Bontrager, 32 děr, 15mm slitinová pevná osa. |
| Zadný náboj | Enviolo Trekking, 32 otvorov, 6-skrutkový kotúč, 44T |
| Ráfik | Bontrager Line TLR 30, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 32 otvorov, ventil Presta |
| Kľuky | Zliatina ProWheel, dĺžka 175 mm |
| Kazeta | Gates CDX, 22T, oceľ |
| Kotúče | Shimano RT56, 6 skrutiek, 180 mm |
| Sedadlo | Počítač Bontrager Commuter |
| Sedlovka | Zliatina, odpruženie, 31,6 mm, dĺžka 300 mm |
| Riadidlá | Zliatinový systém lowriser, 31,8 mm, 25 mm zdvih, spätný posun 11 stupňov, šírka 690 mm |
| Predstavec | Bontrager, zliatina, objímka 31,8 mm, nastaviteľné stúpanie, kompatibilita s Blendr, dĺžka 105 mm |
| Hlavové zloženie | Hlavové zloženie FSA s integrovaným zapuzdreným ložiskom, 1 – 1/8" hore, 1,5" dole |
| Gripy/omotávka | Bontrager Satellite Elite, zliatinové zaistenie |
| Blatníky | SKS plast, predná časť // SKS plast, zadná časť |
| Nosič | Zadný kovový nosič kompatibilný s MIK, maximálne zaťaženie 25 kg |
| Stojan | Pletscher Comp Flex 18 |
| Batéria | Bosch PowerTube 625 Wh, smart systém |
| Displej | Bosch Intuvia 100, smart systém |
| Motor | Motor Bosch Performance Line CX, systém Bosch Smart, magnéziové telo motora, 85 Nm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2025 |
| Model | allant+ 9 |
| Originálny názov farby | deep dark blue |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Identifikátor produktu | Trek Allant+ |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


