Trek Checkpoint SL 6 AXS Gen 3 Matte Hex Blue/Marianas Blue XL



- +1 ďalšia
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Checkpoint SL 6 AXS Gen 3 je karbónový gravelový bicykel pripravený na dobrodružstvá v teréne. Jeho ľahký karbónový rám sa vyznačuje gravelovou geometriou na vytrvalostné jazdy zameranou na komfort, dostatočným priestor na plášte široké až 50 mm (nameraná hodnota) a množstvom úchytov na ráme a vidlici. Systém IsoSpeed pomáha pohlcovať vibrácie z nerovností na ceste, vďaka čomu hravo zvládnete akékoľvek jamy a výmole. Je pripravený na poriadnu jazdu v teréne vďaka bezdrôtovému 12-rýchlostnému radeniu SRAM Rival AXS.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Checkpoint SL 6 AXS Gen 3 je karbónový gravelový bicykel pripravený na dobrodružstvá v teréne. Jeho ľahký karbónový rám sa vyznačuje gravelovou geometriou na vytrvalostné jazdy zameranou na komfort, dostatočným priestor na plášte široké až 50 mm (nameraná hodnota) a množstvom úchytov na ráme a vidlici. Systém IsoSpeed pomáha pohlcovať vibrácie z nerovností na ceste, vďaka čomu hravo zvládnete akékoľvek jamy a výmole. Je pripravený na poriadnu jazdu v teréne vďaka bezdrôtovému 12-rýchlostnému radeniu SRAM Rival AXS.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Checkpoint SL 6 AXS Gen 3 Matte Hex Blue/Marianas Blue XL
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Plne karbónový Checkpoint, kónické karbónové riadenie, uchytenie blatníkov, trojité uchytenie nosiča, uchytenie kotúčov typu flat mount, skosená pevná os 12 x 100 mm |
| Kolesá | Bontrager Paradigm Comp 25 |
| Plášte | Plášť Bontrager Girona Pro, vhodný na bezdušové použitie (TLR), GR ochrana pred defektmi, aramidová pätka, 60 tpi, 700 × 42 mm |
| Prehadzovačka | SRAM Rival XPLR eTap AXS, max. ozub. 44T |
| Kľuky | SRAM Rival, 40T, DUB široké, dĺžka 175 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB široké, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | SRAM XG-1251, 10-44, 12-rýchlostné |
| Kotúče | SRAM Paceline, zaoblené, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Verse Short Comp, oceľové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | Bontrager carbon, 27,2 mm, odstup 8 mm, dĺžka 330 mm |
| Riadidlá | Bontrager Elite Gravel, zliatina, šírka 46 cm |
| Predstavec | Bontrager Pro, 31,8 mm, kompatibilné s Blendr, 7 stupňov, dĺžka 100 mm |
| Batéria | Batéria SRAM AXS (s nabíjačkou) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2025 |
| Model | checkpoint sl 6 axs gen 3 |
| Originálny názov farby | matte hex blue/marianas blue |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Checkpoint |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


