Trek Domane SL 5 Gen 4 Dark Aquatic 52



- +5 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Domane SL 5 je pripravený pohodlne zdolávať náročné cesty a dlhé kilometre.Ľahký karbónový rám OCLV Carbon série 500 má zadný systém IsoSpeed na zmiernenie nerovností na ceste a zníženie únavy a integrovaný kokpit pre nastavenie, ktorý dobre vyzerá a rovnako dobre sa s ním jazdí.Je vybavený spoľahlivým pohonom Shimano 105 a ľahko dostupným vnútorným úložným priestorom na odkladanie potrebných vecí.K tomu vám veľkorysý priestor na 38 mm plášte umožní zdolať každú cestu, od asfaltu až po nenáročný štrk.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Domane SL 5 je pripravený pohodlne zdolávať náročné cesty a dlhé kilometre.Ľahký karbónový rám OCLV Carbon série 500 má zadný systém IsoSpeed na zmiernenie nerovností na ceste a zníženie únavy a integrovaný kokpit pre nastavenie, ktorý dobre vyzerá a rovnako dobre sa s ním jazdí.Je vybavený spoľahlivým pohonom Shimano 105 a ľahko dostupným vnútorným úložným priestorom na odkladanie potrebných vecí.K tomu vám veľkorysý priestor na 38 mm plášte umožní zdolať každú cestu, od asfaltu až po nenáročný štrk.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Domane SL 5 Gen 4 Dark Aquatic 52
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Domane SL carbon, kužeľovité karbónové riadenie, interné upevnenie brzdy, uchytenia blatníkov, uchytenie kotúčov typu flat mount, pevná os 12 x 100 mm |
| Kolesá | Plášť Bontrager Paradigm SL |
| Plášte | Plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, vhodný na bezdušové použitie (TLR), aramidová pätka, 120 tpi, 700 × 32 mm |
| Predný náboj | Zliatina Bontrager, vnútorné ložisko, stredový kotúč, pevná os 100 x 12 mm |
| Zadný náboj | Zliatina Bontrager, vnútorné ložisko, stredový kotúč, 11-rýchlostný voľný náboj Shimano, pevná os 142 x 12 mm |
| Ráfik | Bontrager Paradigm SL, pripravené na bezdušové pneumatiky, 24 otvorov, šírka 21 mm, ventil Presta |
| Prešmykač | Shimano 105 R7100, spájkované upevnenie, kolísanie nadol |
| Prehadzovačka | Shimano 105 R7100 , max. ozubenie 36T |
| Kľuky | Shimano 105 R7100, 50/34, dĺžka 170 mm |
| Stredové zloženie | Praxis, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | Shimano 105 7101, 11-34, 12 rýchlostí |
| Reťaz | Shimano SLX M7100, 12 rychlostí |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano 105, uchytenie typu flat mount |
| Kotúče | Shimano RT70, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Verse Short Comp, oceľové koľajničky, šírka 155 mm |
| Sedlovka | Aerodynamická karbónová sedlovka KVF, odstup 20 mm, dĺžka 280 mm |
| Riadidlá | Bontrager Elite IsoZone VR-SF, zliatina, 31,8 mm, vnútorné vedenie Di2, dosah 75 mm, zníženie 128 mm, šírka 40 cm |
| Predstavec | Trek RCS Pro, -7 stupňov, dĺžka 90 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Veľkosť | 52 |
| Rok | 2025 |
| Model | domane sl 5 gen 4 |
| Originálny názov farby | dark aquatic |
| Typ produktu | bicykel |
| Identifikátor produktu | Trek Domane |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


