Trek Domane SL 7 Gen 4 Dark Web Black 56
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Domane SL 7 je ľahký a výkonný vytrvalostný cestný bicykel, ktorý hravo zvláda dlhé kilometre aj náročný terén. Má ľahký karbónový rám OCLV so zadným systémom IsoSpeed pre pohodlnú jazdu, hydraulické kotúčové brzdy pre veľkú brzdnú silu a plne integrovaný kokpit pre elegantný vzhľad. Navyše získate elektronický pohon Shimano Ultegra Di2 pre bleskovo rýchle presné radenie v akýchkoľvek podmienkach.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Domane SL 7 je ľahký a výkonný vytrvalostný cestný bicykel, ktorý hravo zvláda dlhé kilometre aj náročný terén. Má ľahký karbónový rám OCLV so zadným systémom IsoSpeed pre pohodlnú jazdu, hydraulické kotúčové brzdy pre veľkú brzdnú silu a plne integrovaný kokpit pre elegantný vzhľad. Navyše získate elektronický pohon Shimano Ultegra Di2 pre bleskovo rýchle presné radenie v akýchkoľvek podmienkach.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Domane SL 7 Gen 4 Dark Web Black 56
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Domane SL carbon, kužeľovité karbónové riadenie, interné upevnenie brzdy, uchytenia blatníkov, uchytenie kotúčov typu flat mount, pevná os 12 x 100 mm |
| Kolesá | Bontrager Aeolus Pro 37 |
| Plášte | Plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, vhodný na bezdušové použitie (TLR), aramidová pätka, 120 tpi, 700 × 32 mm |
| Prešmykač | Shimano Ultegra R8150 Di2, spájkované upevnenie, kolísanie nadol |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra R8150 Di2, max. ozub. 34T |
| Kľuky | Shimano Ultegra R8100, 50/34, dĺžka 172,5 mm |
| Stredové zloženie | Praxis, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | Shimano Ultegra R8101, 11-34, 12-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano XT M8100, 12-rýchlostné |
| Kotúče | Shimano CL800, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Verse Short Comp, oceľové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | Aerodynamická karbónová sedlovka KVF, odstup 20 mm, dĺžka 280 mm |
| Riadidlá | Bontrager Elite IsoZone VR-SF, zliatina, 31,8 mm, vnútorné vedenie Di2, dosah 75 mm, zníženie 128 mm, šírka 42 cm |
| Predstavec | Trek RCS Pro, -7 stupňov, dĺžka 100 mm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 56 |
| Rok | 2025 |
| Model | domane sl 7 gen 4 |
| Originálny názov farby | dark web black |
| Typ produktu | bicykel |
| Identifikátor produktu | Trek Domane |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


