Trek Domane SLR 7 Gen 4 Trek Black 50



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Domane SLR 7 je mimoriadne ľahký vytrvalostný cestný bicykel so špičkovou výbavou pre rýchlu a na výkon zameranú jazdu. Dostanete karbónový rám OCLV Carbon s predným a nastaviteľným zadným systémom IsoSpeed a elegantným vnútorným úložným priestorom, úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo Shimano Ultegra Di2 na presné radenie a kolesá OCLV Carbon. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie potrebných vecí na cesty.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Domane SLR 7 je mimoriadne ľahký vytrvalostný cestný bicykel so špičkovou výbavou pre rýchlu a na výkon zameranú jazdu. Dostanete karbónový rám OCLV Carbon s predným a nastaviteľným zadným systémom IsoSpeed a elegantným vnútorným úložným priestorom, úplne nové bezdrôtové elektronické hnacie ústrojenstvo Shimano Ultegra Di2 na presné radenie a kolesá OCLV Carbon. Navyše má ľahko prístupný úložný priestor na odkladanie potrebných vecí na cesty.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Domane SLR 7 Gen 4 Trek Black 50
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Domane SLR carbon, kužeľovité karbónové riadenie, interné upevnenie brzdy, uchytenia blatníkov, uchytenie kotúčov typu flat mount, karbónové hlavy vidlice, pevná os 12 x 100 mm |
| Kolesá | Bontrager Aeolus Pro 37 |
| Plášte | Plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, vhodný na bezdušové použitie (TLR), aramidová pätka, 120 tpi, 700 × 32 mm |
| Prešmykač | Shimano Ultegra R8150 Di2, spájkované upevnenie, kolísanie nadol |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra R8150 Di2, max. ozub. 34T |
| Kľuky | Shimano Ultegra R8100, 50/34, dĺžka 165 mm |
| Stredové zloženie | Praxis, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | Shimano Ultegra R8101, 11-34, 12-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano Ultegra/XT M8100 |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano Ultegra, uchytenie typu flat mount |
| Kotúče | Shimano CL800, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Verse Short Pro, karbónové koľajničky, šírka 155 mm |
| Sedlovka | Aerodynamická karbónová sedlovka KVF, odstup 20 mm, dĺžka 280 mm |
| Riadidlá | Bontrager Pro IsoCore VR-SF, 40 cm |
| Predstavec | Trek RCS Pro, -7 stupňov, dĺžka 80 mm |
| Batéria | Shimano BT-DN300 |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | 50 |
| Rok | 2025 |
| Model | domane slr 7 gen 4 |
| Originálny názov farby | trek black |
| Typ produktu | bicykel |
| Identifikátor produktu | Trek Domane |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


