Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Fuel EXe 9.7 je revolučný horský elektrobicykel s motorom, ktorý neprekáža a zabezpečuje živý pocit z jazdy na nerozoznanie od tradičného bicykla. Výhodou je asistencia pri pedálovaní, s ktorou zvládnete akýkoľvek kopec. Vylepšené odpruženie sa spája s vyberanými komponentmi pre rýchle radenie a presnú moduláciu v teréne. To všetko a k tomu ľahký karbónový podvozok, vďaka ktorému bude jazda svižná a istá, s tým správnym množstvom tlmenia vibrácií pre prípad, že trail začne byť drsný.
Fuel EXe 9.7 je revolučný horský elektrobicykel s motorom, ktorý neprekáža a zabezpečuje živý pocit z jazdy na nerozoznanie od tradičného bicykla. Výhodou je asistencia pri pedálovaní, s ktorou zvládnete akýkoľvek kopec. Vylepšené odpruženie sa spája s vyberanými komponentmi pre rýchle radenie a presnú moduláciu v teréne. To všetko a k tomu ľahký karbónový podvozok, vďaka ktorému bude jazda svižná a istá, s tým správnym množstvom tlmenia vibrácií pre prípad, že trail začne byť drsný.
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | Fox Rhythm 36, pneumatická pružina Float EVOL, tlmič GRIP, kužeľovité riadenie, odstup 44 mm, Boost110, os Kabolt 15 mm, zdvih 150 mm |
| Zadný tlmič | Fox Performance Float X, dvojpolohový tlmič, 205 mm x 60 mm |
| Kolesá | Bontrager Line Comp 30 |
| Plášte | Bontrager XR5 Team Issue, pripravené na bezdušové pneumatiky, plášť Inner Strength, aramidové lôžko, 60 tpi, 29 x 2,50“ |
| Prehadzovačka | Shimano XT M8100, dlhá klietka |
| Kľuky | E*thirteen E*spec Plus, dĺžka 165 mm |
| Kazeta | Shimano SLX M7100, 10-51T, 12 rýchlostí |
| Reťaz | Shimano SLX M7100, 12 rychlostí |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano so 4 piestami, páka M6100, strmeň M6120 // Hydraulický kotúč Shimano so 4 piestami, páka M6100, strmeň M6120 |
| Kotúče | Shimano RT66, 6 skrutiek, 203 mm // Shimano RT66, 6 skrutiek, 203 mm |
| Sedadlo | Bontrager Arvada, duté lyžiny z chrómmolybdénovej ocele, šírka 138 mm |
| Sedlovka | TranzX JD-YSP39, zdvih 170 mm, vnútorné vedenie, 34,9 mm |
| Riadidlá | Bontrager Line, zliatina, 35 mm, zvýšenie 27,5 mm, šírka 780 mm |
| Predstavec | Bontrager Elite, 35 mm, 0 stupňov, dĺžka 45 mm |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Elite, nylonové, uzamykacie |
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | červená |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2024 |
| Model | fuel exe 9.7 |
| Originálny názov farby | lava |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Fuel |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
