Trek Loft Go! 7D EQ Step-Thru Stardust S



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Loft Go! 7D je ľahký elektrobicykel, s ktorým zažijete novú úroveň dochádzania. Prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho e-systému a 7 rýchlostným prevodom vám poskytne dojazd, s ktorým ľahko prejdete celé mesto od centra až po jeho okraje. Pri tomto modernom bicykli s klasickým charakterom sme mysleli na všestrannosť aj štýlový vzhľad, aby ste si užili príjemné jazdy do vášho obľúbeného hudobného obchodu či kaviarne.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Loft Go! 7D je ľahký elektrobicykel, s ktorým zažijete novú úroveň dochádzania. Prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho e-systému a 7 rýchlostným prevodom vám poskytne dojazd, s ktorým ľahko prejdete celé mesto od centra až po jeho okraje. Pri tomto modernom bicykli s klasickým charakterom sme mysleli na všestrannosť aj štýlový vzhľad, aby ste si užili príjemné jazdy do vášho obľúbeného hudobného obchodu či kaviarne.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Loft Go! 7D EQ Step-Thru Stardust S
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Hi-ten oceľová unicrown vidlica, rovná/zúžená noha |
| Plášte | 700 × 40 mm mestský dezén |
| Prehadzovačka | Shimano Acera M360 |
| Kľuky | Kovaná zliatina 170 mm, prevodník s krytom 44 t |
| Stredové zloženie | Snímač krútiaceho momentu, so závitom, 122,5 mm vreteno |
| Kazeta | 14-34t, 7-rýchlostný voľnobeh |
| Reťaz | KMC Z7, 7 rychlostí |
| Brzdy | Mechanický disk, 160 mm rotor, flat-mount // Mechanický disk, 160 mm rotor, flat-mount |
| Sedadlo | Retro koženkové s dvojitou pružinou |
| Sedlovka | Zliatinová s mikroreguláciou 27,2x350 mm |
| Riadidlá | Zliatinové zákazkové zahnuté s nízkou výškou, šírka 640 mm |
| Predstavec | Liata zliatina 25,4 mm s puzdrom, 92 mm predĺženie |
| Hlavové zloženie | 1 1/8" oceľové závitové |
| Gripy/omotávka | Ručne prešívaná koženka |
| Blatníky | Zliatina lisovaná, lakovaná |
| Stojan | Zliatina, zadné uchytenie |
| Batéria | 250Wh, integrovaná v spodnej rúrke |
| Motor | Motor s nábojom Hyena, 250 W |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | biela |
| Veľkosť | S |
| Výška postavy | 155-168cm |
| Rok | 2025 |
| Model | loft go! 7d eq step-thru |
| Originálny názov farby | stardust |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 74-78cm |
| Identifikátor produktu | Trek Loft |
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


