Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Madone SLR 7 AXS Gen 8 je aerodynamický, extrémne ľahký cestný bicykel ako stvorený na pretekanie. Karbónový rám OCLV série 900 znižuje hmotnosť a zvyšuje aerodynamický účinok, zatiaľ čo technológia IsoFlow zvyšuje pohodlie bez toho, aby sa znížila rýchlosť. Bicykel je okamžite pripravený na preteky a vyznačuje sa bezdrôtovým radením SRAM Force AXS E1, 2 × 12, kľukami s meračom výkonu, kolesami Bontrager Aeolus Pro 51, jednodielnymi riadidlami s predstavcom Trek Aero RSL a takisto fľašami na vodu a držiakmi na fľaše RSL Aero na minimalizovanie odporu vzduchu.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Madone SLR 7 AXS Gen 8 je aerodynamický, extrémne ľahký cestný bicykel ako stvorený na pretekanie. Karbónový rám OCLV série 900 znižuje hmotnosť a zvyšuje aerodynamický účinok, zatiaľ čo technológia IsoFlow zvyšuje pohodlie bez toho, aby sa znížila rýchlosť. Bicykel je okamžite pripravený na preteky a vyznačuje sa bezdrôtovým radením SRAM Force AXS E1, 2 × 12, kľukami s meračom výkonu, kolesami Bontrager Aeolus Pro 51, jednodielnymi riadidlami s predstavcom Trek Aero RSL a takisto fľašami na vodu a držiakmi na fľaše RSL Aero na minimalizovanie odporu vzduchu.
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Vidlica | Jednodielny karbónový kokpit Madone Gen 8, kónické karbónové riadenie, interné vedenie lanka brzdy, uchytenie kotúčov typu flat mount, skosená pevná os 12 x 100 mm |
| Kolesá | Bontrager Aeolus Pro 51 |
| Plášte | Bontrager Aeolus RSL RD, vhodný na bezdušové použitie, karbónová konštrukcia, aramidová pätka, 170 tpi, 700 x 28 mm |
| Prešmykač | SRAM Force AXS, Braze-On |
| Prehadzovačka | SRAM Force AXS, 36 zubov na najväčšom ozubenom koliesku |
| Kľuky | SRAM Force AXS s meračom výkonu, 48/35, DUB, dĺžka 172,5 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | SRAM Force XG-1270, 10-33, 12 rýchlostí |
| Reťaz | SRAM Force E1, 12/13-rýchlostí |
| Brzdy | SRAM Force AXS hydraulic disc, flat mount |
| Kotúče | SRAM CenterLine X, centerlock, zaoblený okraj, 160 mm |
| Sedadlo | Bontrager Aeolus Pro, karbonové ližiny, šířka 145 mm. |
| Sedlovka | Aerodynamická karbónová sedlovka pre bicykel Madone, odsadenie 0 mm, krátka |
| Riadidlá | Integrované riadidlá s predstavcom Trek Aero RSL Road, karbón OCLV, pretekárska úprava, dosah 80 mm, výška baranov 124 mm, šírka riadidiel medzi páčkami 39 cm, šírka riadidiel v dolnej |
| Batéria | Batéria SRAM AXS (s nabíjačkou) |
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | šedá, šedá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2026 |
| Výška | 177-188 cm |
| Model | madone slr 7 axs gen 8 |
| Originálny názov farby | matte deep smoke |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Výrobca | Trek |
| Identifikátor produktu | Trek Madone |
| Radiaci systém | SRAM Force eTap AXS |
| Určenie bicyklov | madone slr 7 axs gen 8 |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
