Trek Marlin+ 8 Mercury L



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Marlin+ 8 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený zvýšiť úroveň vašej jazdy na trailoch. Motor Bosch Active Line Plus vám dodá potrebnú silu na zdolávanie strmých stúpaní a dojazd na väčšie vzdialenosti, pričom vám nezruinuje rozpočet, a 120 mm odpružená vidlica zachová plynulosť jazdy na nerovnostiach. Vďaka vylepšeným komponentom, ako sú široké kolesá a pneumatiky pripravené na bezdušové použitie a 12-rýchlostný pohon Shimano, získate bicykel, ktorý je pripravený ísť kamkoľvek.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Marlin+ 8 je elektrický horský bicykel, ktorý je pripravený zvýšiť úroveň vašej jazdy na trailoch. Motor Bosch Active Line Plus vám dodá potrebnú silu na zdolávanie strmých stúpaní a dojazd na väčšie vzdialenosti, pričom vám nezruinuje rozpočet, a 120 mm odpružená vidlica zachová plynulosť jazdy na nerovnostiach. Vďaka vylepšeným komponentom, ako sú široké kolesá a pneumatiky pripravené na bezdušové použitie a 12-rýchlostný pohon Shimano, získate bicykel, ktorý je pripravený ísť kamkoľvek.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Marlin+ 8 Mercury L
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | RockShox Recon Silver RL, Solo Air, tlmič Motion Control, uzamykanie, kužeľovité riadenie, odstup 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 120 mm |
| Plášte | Plášť Bontrager Gunnison Pro XR, vhodný na bezdušové použitie (TLR), zmes s dvojitou hustotou, aramidová pätka, 60 tpi, 29 × 2,60" |
| Predný náboj | Slitina, Bontrager, zapouzdřené ložisko, slitinová osa, uchycení Center Lock, Boost110, 15mm pevná osa. |
| Zadný náboj | Náboj Formula CL-3348M, zliatinový, CenterLock, orech Shimano Micro Spline, Boost148, pevná os 12 mm |
| Ráfik | Bontrager Line TLR 30, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 28 otvorov, ventil Presta // Bontrager Line TLR 30, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, 32 otvorov, ventil presta |
| Prehadzovačka | Shimano Deore M6100, dlhšia konštrukcia |
| Kľuky | FSA CK-220, dĺžka 165 mm |
| Kazeta | Shimano Deore M6100, 10-51, 12 rýchlostí |
| Reťaz | Shimano Deore M6100, 12 rýchlostí |
| Brzdy | Brzdový kotúč pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy Shimano, páčka MT4100, strmeň MT420 // Brzdový kotúč pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy Shimano, páčka MT4100, strmeň MT420 |
| Kotúče | Shimano RT64, centerlock, 203 mm // Shimano RT64, centerlock, 203 mm |
| Sedadlo | Bontrager Arvada, oceľové lyžiny, šírka 138 mm |
| Sedlovka | TranzX JD-YSP18, zdvih 150 mm, vnútorné vedenie, 31,6 mm, dĺžka 470 mm |
| Riadidlá | Bontrager, zliatina, 31,8 mm, zdvih 15 mm, šírka 750 mm |
| Predstavec | Bontrager Comp, 31,8 mm, kompatibilný so systémom Blendr, 7 stupňov, dĺžka 50 mm |
| Hlavové zloženie | Čiastočne integrované zapuzdrené ložisko, zliatinové misky, 1 – 1/8" hore, 1,5" dole |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Comp, nylonové zaistenie |
| Batéria | Bosch CompactTube 400 Wh |
| Displej | Bosch Purion 200 |
| Motor | Bosch Active Line Plus, 50 Nm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2025 |
| Model | marlin+ 8 |
| Originálny názov farby | mercury |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Identifikátor produktu | Trek Marlin+ |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


