Trek Powerfly 4 625W Gen 4 Grey/Purple Flip XL



- +6 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Powerfly 4 625 využíva náš cenovo najdostupnejší horský elektrobicykel a vylepšuje ho s batériou 625 Watt za hodinu pre dlhší dojazd.Samozrejme, stále máte k dispozícii náš užívateľsky prívetivý systém Odnímateľnej integrovanej batérie (RIB), ktorý sa veľmi ľahko vyberá a znovu montuje, a všetky ďalšie diely, vďaka ktorým je Powerfly 4 ideálnym vstupom do radostného sveta jazdy na bicykli s asistentom pedálov na cestách alebo mimo nich v teréne.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Powerfly 4 625 využíva náš cenovo najdostupnejší horský elektrobicykel a vylepšuje ho s batériou 625 Watt za hodinu pre dlhší dojazd.Samozrejme, stále máte k dispozícii náš užívateľsky prívetivý systém Odnímateľnej integrovanej batérie (RIB), ktorý sa veľmi ľahko vyberá a znovu montuje, a všetky ďalšie diely, vďaka ktorým je Powerfly 4 ideálnym vstupom do radostného sveta jazdy na bicykli s asistentom pedálov na cestách alebo mimo nich v teréne.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Powerfly 4 625W Gen 4 Grey/Purple Flip XL
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | SR Suntour XCM 34, vinutá pružina, vopred nastavené, uzamykanie, kužeľovité riadenie, odstup 44 mm, Boost110, pevná os 15 mm, zdvih 120 mm |
| Plášte | Bontrager XR3 Comp, drôtené lôžko, 30 tpi, 29 x 2,30" // Bontrager XR3 Comp, drátová patka, 30 tpi, 29 x 2,30 palce. |
| Predný náboj | Shimano TC500 zliatina, centerlock, pevná os 110 x 15 mm |
| Zadný náboj | Shimano TC500 zliatina, centerlock, pevná os 148 x 12 mm |
| Ráfik | Bontrager Connection, dvojitá stena, 32 otvorov, šírka 20 mm, ventil Presta |
| Prehadzovačka | Shimano CUES U4000 |
| Kľuky | FSA Bosch CK-220, krúžok 36T, dĺžka 165 mm |
| Kazeta | Shimano LINKGLIDE LG300, 11-46, 9-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano LG500, 9/10/11 rýchlostí |
| Kotúče | Tektro, centerlock, 203 mm |
| Sedadlo | Počítač Bontrager Commuter |
| Sedlovka | Slitina, Bontrager, 31,6 mm, offset 12 mm, délka 400 mm. |
| Riadidlá | Bontrager, zliatina, 31,8 mm, zdvih 15 mm, šírka 750 mm |
| Predstavec | Bontrager Comp, 31,8 mm, kompatibilné s Blendr, 7 stupňov, dĺžka 70 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2, 1-1/8" horné, 1,5" spodné |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Endurance Comp, zaistenie |
| Batéria | Bosch PowerTube 625 Wh, smart systém |
| Displej | Bosch Intuvia 100, smart systém |
| Motor | Motor Bosch Performance Line CX, systém Bosch Smart, magnéziové telo motora, 85 Nm |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | fialová |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2024 |
| Model | powerfly 4 625w gen 4 |
| Originálny názov farby | grey/purple flip |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Powerfly |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


