Trek Precaliber 24



- +4 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Precaliber 24 s 8-rýchlostným radením a odpruženou vidlicou je univerzálny detský bicykel určený malým dobrodruhom, ktorí milujú jazdu na nespevnenom povrchu. Má robustný ale ľahký hliníkový rám s kvalitnou odpruženou vidlicou a 8-rýchlostné radenie. Vďaka tomu je ideálny na rýchlu jazdu domov zo školy alebo na výlety s rodinou do lesa a na traily. Bicykel je určený deťom vo veku od 8 do 12 rokov vysokým 130 až 150 cm.
| Doma | 1-2 dni |
|---|
Precaliber 24 s 8-rýchlostným radením a odpruženou vidlicou je univerzálny detský bicykel určený malým dobrodruhom, ktorí milujú jazdu na nespevnenom povrchu. Má robustný ale ľahký hliníkový rám s kvalitnou odpruženou vidlicou a 8-rýchlostné radenie. Vďaka tomu je ideálny na rýchlu jazdu domov zo školy alebo na výlety s rodinou do lesa a na traily. Bicykel je určený deťom vo veku od 8 do 12 rokov vysokým 130 až 150 cm.
Možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Precaliber 24
Rám
| Rám | Hliník Alpha Silver, úchyty na nosič a stojánek, vyměnitelný držák přehazovačky, rychloupínák 135 x 5 mm. |
|---|---|
| Vidlica | Detské, odpruženie, bezzávitové riadenie, zdvih 45 mm |
| Max. kompatibilný zdvih vidlice | 50 mm |
| Predný náboj | Oceľ, 100 mm priskrutkované |
|---|---|
| Zadný náboj | Oceľ |
| Ráfik | Slitina, 24 palců, 32 děr |
| Plášť | Bontrager XR1, drátová patka, 27 tpi, 24 x 2,25 palce |
| Max. veľkosť pneumatiky | 24 x 2,25" |
| Radiaca páčka | Shimano Tourney RS45, 8 speet twist |
|---|---|
| Zadná prehadzovačka | Shimano Tourney TX80 |
| Kľuka | ProWheel, slitina, 32 zubů, ocelový převodník s dvojím krytem, délka 152 mm. |
| Stredové zloženie | Čtyřhranné kónické, 68 mm, zapouzdřené ložisko |
| Kazeta | C-Star voľnobeh, 13-34, 8-rýchlostné |
| Reťaz | KMC Z8.3 |
| *Pedál | Veľkosť: 24“ koleso Detský Satellite, 9/16 závit |
| Veľkosť: 24“ koleso Dětské Satellite, se závity 9/16 |
|
| Max. veľkosť prevodníka | 1×: 30T |
| Sedlo | Detské, čalúnené, integrovaný stĺpik sedla, s rukoväťou |
|---|---|
| Sedlovka | oceľ, 27,2 mm, dĺžka 300 mm |
| Riadidlá | Detské, oceľ, objímka 25,4 mm, stúpanie 40 mm, šírka 560 mm |
| Gripy | Kids' grip, 130mm width |
| Predstavec | Bontrager Approved, zliatina, objímka 25,4 mm, stúpanie 15 stupňov, 60 mm |
| Hlavové zloženie | Nastavitelné kuličkové ložisko, bez závitů |
| Brzda | Slitina, Linear-Pull |
| Brzdová páka | Dětská, slitina |
| Hmotnosť | 12.06 kg / 26.59 lbs |
|---|---|
| Hmotnostný limit | Tento bicykel má maximálny celkový hmotnostný limit (kombinovaná hmotnosť bicykla, jazdca a nákladu) 80 kg. |
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | 24, 24 |
|---|---|
| Identifikátor produktu | Trek Precaliber |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


