Trek Rail+ 9.8 XT Gen 5 Red Smoke XL
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rail+ 9.8 je karbónový enduro elektrobicykel, ktorý je ako stvorený na dobývanie vzdialených vrcholov a zvládanie jedného okruhu za druhým. So 160 mm zdvihom vpredu aj vzadu je pripravený pokoriť akýkoľvek terén. Spoľahnúť sa môžete na výkonný motor Bosch Performance CX, ktorý hravo zvládne nekonečné stúpania aj rýchle okruhy. Vyznačuje sa nastaviteľnou geometriou, ktorá umožňuje prispôsobiť bicykel vášmu štýlu jazdy a terénu, batériou s obrovskou kapacitou, ktorá vám dodá potrebnú energiu, a spoľahlivým radením Shimano XT s hladkými zmenami prevodov.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Rail+ 9.8 je karbónový enduro elektrobicykel, ktorý je ako stvorený na dobývanie vzdialených vrcholov a zvládanie jedného okruhu za druhým. So 160 mm zdvihom vpredu aj vzadu je pripravený pokoriť akýkoľvek terén. Spoľahnúť sa môžete na výkonný motor Bosch Performance CX, ktorý hravo zvládne nekonečné stúpania aj rýchle okruhy. Vyznačuje sa nastaviteľnou geometriou, ktorá umožňuje prispôsobiť bicykel vášmu štýlu jazdy a terénu, batériou s obrovskou kapacitou, ktorá vám dodá potrebnú energiu, a spoľahlivým radením Shimano XT s hladkými zmenami prevodov.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Rail+ 9.8 XT Gen 5 Red Smoke XL
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | RockShox ZEB Ultimate, pružina DebonAir, tlmič Charger 3,1 RC2, kužeľovité riadenie, odstup 44 mm, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, zdvih 160 mm |
| Zadný tlmič | RockShox Super Deluxe Ultimate RC2T, 205 mm x 65 mm |
| Kolesá | Bontrager Line Comp 30 |
| Plášte | Plášť Bontrager Brevard RSL SE, vhodný na bezdušové použitie (TLR), zmes s trojitou hustotou, aramidová pätka, 60 tpi, 29 × 2,50" // Plášť Bontrager Brevard RSL SE, vhodný na bezdušové použitie (TLR), zmes s trojitou hustotou, aramidová pätka, 60 tpi, 27,5 × 2,50" |
| Prehadzovačka | Shimano XT M8100, dlhá klietka |
| Kazeta | Shimano XT M8100, 10-51, 12-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano XT M8100, 12-rýchlostné |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano XT M8120 so 4 piestami |
| Kotúče | Shimano RT86, 6 skrutiek, 203 mm |
| Sedadlo | Verse Short Comp, oceľové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | Bontrager Line Dropper, zdvih 170 mm, MaxFlow, vnútorné vedenie káblov, 34,9 mm, dĺžka 450 mm |
| Riadidlá | Bontrager Line Pro, OCLV Carbon, 35 mm, zvýšenie 27,5 mm, šírka 780 mm |
| Predstavec | Bontrager Line Pro, 35 mm, kompatibilné s Blendr, 0 stupňov, dĺžka 45 mm |
| Hlavové zloženie | Integrované kazetové ložisko, 1 – 1/8" hore, 1,5" dole, umožňuje nastavenie uhla misiek |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Elite, nylonové, uzamykacie |
| Blatníky | Trek blatník na zákazku |
| Batéria | Bosch PowerTube 800 Wh, smart systém |
| Displej | Bosch System ovládač BRC3100, smart systém |
| Motor | Bosch Performance Line CX, 20 mph / 32 km/h max. asistencia (25 km/h max. asistencia v EÚ a APAC) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | červená |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2025 |
| Model | rail+ 9.8 xt gen 5 |
| Originálny názov farby | red smoke |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Rail+ |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


