Trek Roscoe 8 Mulsanne Blue XL



- +7 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Roscoe 8 je trailový hardtail pre každého, kto chce v blate zažiť poriadnu zábavu. 29 palcové kolesá vyhladzujú kamene a korene, priľnavé 2,6" plášte zvyšujú trakciu a vďaka 140 mm odpruženej vidlici si hravo poradíte na každom traile, od nadupaného singletracku až po nespevnený terén. Je to pohodový trailový horský bicykel vo vysokokvalitnej špecifikácii, ktorý je pripravený na párty.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Roscoe 8 je trailový hardtail pre každého, kto chce v blate zažiť poriadnu zábavu. 29 palcové kolesá vyhladzujú kamene a korene, priľnavé 2,6" plášte zvyšujú trakciu a vďaka 140 mm odpruženej vidlici si hravo poradíte na každom traile, od nadupaného singletracku až po nespevnený terén. Je to pohodový trailový horský bicykel vo vysokokvalitnej špecifikácii, ktorý je pripravený na párty.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Roscoe 8 Mulsanne Blue XL
| Materál rámu | ALUMINIUM |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | RockShox 35 Gold RL, pružina DebonAir, tlmič Motion Control, uzamykanie, kužeľovité riadenie, odstup 44 mm, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, zdvih 140 mm |
| Plášte | Bontrager XR4 Team Issue, pripravené na bezdušové použitie Tubeless Ready, bočné steny Inner Strength, aramidové lôžko, 120 tpi, 29 x 2,60“ |
| Predný náboj | Bontrager, zliatina, vnútorné ložisko, zliatinová os, 6 skrutiek, Boost110, pevná os 15 mm |
| Zadný náboj | Zliatina Bontrager, vnútorné ložisko, 6 skrutiek, Rapid Drive 108, voľný náboj Shimano 10, Boost148, pevná os 12 mm |
| Ráfik | Bontrager Line Comp 30, pripravené na bezdušové pneumatiky, 28 otvorov, ventil Presta |
| Prehadzovačka | SRAM GX Eagle |
| Kľuky | SRAM X1 Eagle, DUB, oceľový krúžok 30T, 52 mm os, dĺžka 175 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB, 73 mm, závitové BSA |
| Kazeta | SRAM PG-1230 Eagle, 11-50, 12 speed |
| Reťaz | SRAM NX Eagle, 12 rychlostí |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano, páka MT4100, strmeň MT420 so 4 piestami // Hydraulický kotúč Shimano, páka MT4100, strmeň MT420 so 4 piestami |
| Kotúče | Shimano RT66, 6 skrutiek, 180 mm // Shimano RT66, 6 skrutiek, 203 mm |
| Sedadlo | Bontrager Arvada, oceľové lyžiny, šírka 138 mm |
| Sedlovka | TranzX JD-YSP18, zdvih 150 mm, vnútorné vedenie, 31,6 mm, dĺžka 470 mm |
| Riadidlá | Bontrager Rhythm Comp, zliatina, 31,8 mm, zvýšenie 15 mm, šírka 780 mm |
| Predstavec | Bontrager Comp, 31,8 mm, kompatibilný so systémom Blendr, 7 stupňov, dĺžka 50 mm |
| Hlavové zloženie | FSA IS-2, 1-1/8" horné, 1,5" spodné |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Comp, nylonové zaistenie |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2023 |
| Model | roscoe 8 |
| Originálny názov farby | mulsanne blue |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Roscoe |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


