Trek Slash 9.9 X0 AXS T-Type Gen 6 Daintree L



- +3 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Slash 9.9 X0 AXS T-Type je špičkový karbónový horský enduro bicykel, ktorý zvládne absolútne čokoľvek. Je postavený na ráme z karbónu OCLV s odpružením so zdvihom 170 mm s vysoko uloženým čapom, vďaka čomu je ideálny na prekonávanie balvanov a zabezpečí výbornú trakciu aj na wallridoch a prudkých stúpaniach. 29" koleso vpredu a 27,5" koleso vzadu sa postarajú o ovládateľnosť a odpruženie RockShox zvládne absolútne všetko. Je vybavený bezdrôtovým radením SRAM X0 AXS, ktoré je zárukou precíznej zmeny prevodov aj pri veľkom zaťažení.
Tento produkt, nie je možné objednať.
Slash 9.9 X0 AXS T-Type je špičkový karbónový horský enduro bicykel, ktorý zvládne absolútne čokoľvek. Je postavený na ráme z karbónu OCLV s odpružením so zdvihom 170 mm s vysoko uloženým čapom, vďaka čomu je ideálny na prekonávanie balvanov a zabezpečí výbornú trakciu aj na wallridoch a prudkých stúpaniach. 29" koleso vpredu a 27,5" koleso vzadu sa postarajú o ovládateľnosť a odpruženie RockShox zvládne absolútne všetko. Je vybavený bezdrôtovým radením SRAM X0 AXS, ktoré je zárukou precíznej zmeny prevodov aj pri veľkom zaťažení.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Slash 9.9 X0 AXS T-Type Gen 6 Daintree L
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 29 |
| Vidlica | RockShox ZEB Ultimate, pružina DebonAir, tlmič Charger 3 RC2, kužeľovité riadenie, odstup 44 mm, Boost110, 15 mm Maxle Stealth, zdvih 170 mm |
| Zadný tlmič | RockShox Vivid Ultimate, 230 mm × 65 mm |
| Kolesá | Bontrager Line Pro 30 |
| Plášte | Bontrager SE5 Team Issue, vhodné na bezdušové použitie Tubeless Ready, bočnice s vrstvou Core Strength, aramidové pätky, 120 tpi, 27,5 × 2,50" // Bontrager SE6 Team Issue, vhodné na bezdušové použitie (TLR), bočnice s vrstvou Core Strength, aramidové pätky, 120 tpi, 29 × 2,50" |
| Prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS, typ T |
| Kľuky | SRAM X0 Eagle, typ T, DUB, krúžok 30T, 55 mm reťazová linka, dĺžka 165 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB MTB Wide, 73 mm, BSA, so závitom |
| Kazeta | SRAM Eagle XS-1295, typ T, 10-52, 12 rýchlostí |
| Reťaz | SRAM X0 Eagle, T-Type, 12-rýchlostné |
| Brzdy | Brzdový kotúč SRAM Code Silver pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy // Brzdový kotúč SRAM Code Silver pre štvorpiestové hydraulické kotúčové brzdy |
| Kotúče | SRAM HS2, 6 skrutiek, 200 mm |
| Sedadlo | Bontrager Arvada, austenitické lyžiny, šírka 138 mm |
| Sedlovka | RockShox Reverb AXS, zdvih 170 mm, bezdrôtové komponenty, 34,9 mm, dĺžka 480 mm |
| Riadidlá | Integrované riadidlá s predstavcom Bontrager RSL, karbón OCLV, zdvih riadidiel 27,5 mm, šírka 820 mm, zdvih predstavca 0 stupňov, dĺžka predstavca 35 mm |
| Hlavové zloženie | Integrované kazetové ložisko, 1 – 1/8" hore, 1,5" dole, umožňuje nastavenie uhla misiek |
| Gripy/omotávka | Bontrager XR Trail Pro, zliatinové zaistenie |
| Blatníky | Trek 27.5" špeciálny blatník |
| Batéria | Batéria SRAM AXS (s nabíjačkou) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Veľkosť | L |
| Výška postavy | 177-188cm |
| Rok | 2024 |
| Model | slash 9.9 x0 axs t-type gen 6 |
| Originálny názov farby | daintree |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 84-89cm |
| Identifikátor produktu | Trek Slash |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


