Trek Slash 9.9 X0 AXS T-Type Gen 6 Matte Chameleon Green /Dark Web S



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Slash 9.9 X0 AXS T-Type je špičkový karbónový horský enduro bicykel, ktorý zvládne absolútne čokoľvek. Je postavený na ráme pre horské bicykle z karbónu OCLV s odpružením so zdvihom 170 mm s vysoko uloženým čapom, vďaka čomu je ideálny na prekonávanie balvanov a zabezpečí výbornú trakciu aj pri wallridoch a prudkých stúpaniach. 29" koleso vpredu a 27,5" koleso vzadu sa postarajú o hravú ovládateľnosť a vylepšené odpruženie RockShox zvládne absolútne čokoľvek. Je vybavený bezdrôtovým radením SRAM X0 AXS, ktoré je zárukou precíznej zmeny prevodov aj pri veľkom za
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Slash 9.9 X0 AXS T-Type je špičkový karbónový horský enduro bicykel, ktorý zvládne absolútne čokoľvek. Je postavený na ráme pre horské bicykle z karbónu OCLV s odpružením so zdvihom 170 mm s vysoko uloženým čapom, vďaka čomu je ideálny na prekonávanie balvanov a zabezpečí výbornú trakciu aj pri wallridoch a prudkých stúpaniach. 29" koleso vpredu a 27,5" koleso vzadu sa postarajú o hravú ovládateľnosť a vylepšené odpruženie RockShox zvládne absolútne čokoľvek. Je vybavený bezdrôtovým radením SRAM X0 AXS, ktoré je zárukou precíznej zmeny prevodov aj pri veľkom za
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte Trek Slash 9.9 X0 AXS T-Type Gen 6 Matte Chameleon Green /Dark Web S
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 27.5 |
| Vidlica | RockShox ZEB Ultimate, pružina DebonAir, tlmič Charger 3.1 RC2, kónické riadenie, odstup 44 mm, Boost110, Maxle Stealth, zdvih 170 mm |
| Zadný tlmič | RockShox Vivid Ultimate, 230 mm × 65 mm |
| Kolesá | Bontrager Line Pro 30 |
| Plášte | Bontrager Brevard RSL SE, vhodný na bezdušové použitie, zmes s trojitou hustotou, aramidová pätka, 60 tpi, 27,5 × 2,50" |
| Prehadzovačka | SRAM X0 Eagle AXS, typ T |
| Kľuky | Sram X0 Eagle, T-Type, DUB, prevodník s 30 zubmi, reťazová linka 55 mm, dĺžka 165 mm |
| Stredové zloženie | SRAM DUB MTB Wide, 73 mm, BSA, so závitom |
| Kazeta | SRAM Eagle XS-1295, typ T, 10-52, 12 rýchlostí |
| Reťaz | SRAM X0 Eagle, T-Type, 12-rýchlostné |
| Brzdy | SRAM Maven Silver 4-piestový hydraulický kotúč |
| Kotúče | SRAM HS2, 6 skrutiek, 200 mm |
| Sedadlo | Verse Short Elite, duté magnéziové koľajničky, šírka 145 mm |
| Sedlovka | RockShox Reverb AXS, zdvih 150 mm, bezdrôtové, 34,9 mm, dĺžka 442 mm |
| Riadidlá | Bontrager Line Pro, OCLV Carbon, 35 mm, zvýšenie 27,5 mm, šírka 820 mm |
| Predstavec | Bontrager Line Pro, 35 mm, kompatibilné s Blendr, 0 stupňov, dĺžka 35 mm |
| Gripy/omotávka | Trek Line Pro, uzamykacie |
Vlastnosti / parametre produktu
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | zelená, čierna |
| Veľkosť | S |
| Výška postavy | 155-168cm |
| Rok | 2026 |
| Model | slash 9.9 x0 axs t-type gen 6 |
| Originálny názov farby | matte chameleon green /dark web |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 74-78cm |
| Identifikátor produktu | Trek Slash |
Ďalšie z rovnakej značky
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


