Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Speed Concept SLR 7 je aerodynamický karbónový triatlonový bicykel navrhnutý pre neuveriteľnú rýchlosť a bezproblémovú integráciu. Každý jeden detail – či už je to ľahký aerodynamický rám, systém tlmenia IsoSpeed, alebo moderné úložné systémy na jedlo a vodu – bol dôkladne navrhnutý s cieľom pomôcť vám znovu a znovu prekonávať svoje osobné rekordy.
| Doma | 5-7 dní |
|---|
Speed Concept SLR 7 je aerodynamický karbónový triatlonový bicykel navrhnutý pre neuveriteľnú rýchlosť a bezproblémovú integráciu. Každý jeden detail – či už je to ľahký aerodynamický rám, systém tlmenia IsoSpeed, alebo moderné úložné systémy na jedlo a vodu – bol dôkladne navrhnutý s cieľom pomôcť vám znovu a znovu prekonávať svoje osobné rekordy.
| Materál rámu | CARBON |
|---|---|
| Veľkosť kolesa | 28 |
| Kolesá | Bontrager Aeolus Pro 51 |
| Plášte | Plášť Bontrager R3 Hard-Case Lite, aramidová pätka, 120 tpi, 700 × 25 mm |
| Prešmykač | Shimano Ultegra R8150 Di2, spájkované upevnenie, kolísanie nadol |
| Prehadzovačka | Shimano Ultegra R8150 Di2, max. ozub. 34T |
| Kľuky | Shimano Ultegra R8100, 52/36, dĺžka 172,5 mm |
| Stredové zloženie | Praxis, závitové T47, vnútorné ložisko |
| Kazeta | Shimano Ultegra R8101, 11-30, 12-rýchlostné |
| Reťaz | Shimano Ultegra/XT M8100 |
| Brzdy | Hydraulický kotúč Shimano Dura-Ace, uchytenie typu flat mount |
| Kotúče | Shimano CL800, centerlock, 160 mm |
| Sedadlo | Bontrager Hilo Comp, duté ližiny Chromoly |
| Sedlovka | Speed Concept SLR, odsadenie 11,5 mm alebo -20 mm, vysoká dĺžka |
| Riadidlá | Speed Concept mid-rise bar/stem |
| Batéria | Shimano BT-DN300 |
| Pohlavie | unisex |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Veľkosť | XL |
| Výška postavy | 185-195cm |
| Rok | 2026 |
| Model | speed concept slr 7 |
| Originálny názov farby | hex blue/trek black |
| Typ produktu | bicykel |
| Vnútorná dĺžka stehna | 89-91cm |
| Identifikátor produktu | Trek Speed |
Prečo práve Trek?
Trek je prémiová cyklistická značka s viac než 40-ročnou tradíciou, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti inovácií a kvality. Preslávila sa precíznym spracovaním, špičkovými materiálmi a nekompromisným dôrazom na výkon aj pohodlie jazdca. Bicykle Trek využívajú profesionálni pretekári na najväčších svetových podujatiach, čo je dôkazom ich spoľahlivosti a technologickej vyspelosti. Značka ponúka široké portfólio cestných, horských, gravel aj mestských bicyklov pre začiatočníkov aj náročných cyklistov. Trek je voľbou pre tých, ktorí chcú posúvať svoje limity a zažiť radosť z jazdy na každom kilometri.
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
